ÜYE PANELİPROFESYONELLER

Reklam

SİTE İÇİ ARAMABuradasınız: Ana Sayfa

Yavru Satışı

PDFYazdıre-Posta

LÜTFEN DİKKAT ! BU SAYFADA YAZILANLARI TAM OLARAK OKUMADAN LÜTFEN YAVRU TALEBİNDE BULUNMAYINIZ ! BU ŞEKİLDEKİ TALEPLER YANITLANMAYACAKTIR !

AlmanKurtlari.com, herhangi bir çiftliğe, pet shopa, kliniğe vb. ne bağlı olmayan, özgün ve bağımsız bir internet sitesidir. İnternet sitemiz, yetiştirdiğimiz yavruları satalım amacıyla değil, tamamen bilgi paylaşımı, yardımlaşma ve dayanışma amacıyla kurulmuştur. Aynı zamanda bizler, köpek yetiştiricisi veya satıcısı değiliz.

Ancak;

Yıllar içerisinde tanıdığımız insanlar, güvenilir kişiler, yetiştiriciler ve alman kurdu sahipleri sayesinde, gerçekten kıramayacağımız insanlara Alman Kurdu sahiplenmeleri konusunda gönüllü yardım ediyoruz. Bunu yaparken de, kesinlikle "uygun fiyatlı olsun", "şeceresi olmasa da olur", "A sınıfı olmasına gerek yok" tarzı yaklaşımların hiç birine cevap vermiyoruz. Aynı zamanda köpeğin bakılacağı yer, bakım şartları, köpeği sahiplenecek kişinin gelir durumu vb. konulara çok dikkat ediyor ve buna göre alman kurdu sahiplendirmesi yapıyoruz.

Bizler köpek yetiştiricisi veya satıcısı olmadığımız için, yalnızca yönlendirme ve tavsiyede bulunuyoruz. Bunu yaparken insanlara telefon vermekten çok, köpeği kendimize alıyormuşuz gibi, görerek, inceleyerek, seçerek alıyoruz ve sahibine teslim ediyoruz. Bu işlemlerin hiç bir aşamasında ticari düşünmüyor, yalnızca en iyi yavruyu sahiplenmelerinde, değer verdiğimiz, kıramayacağımız insanlara yardımcı oluyoruz.

Değerli yöneticimiz Murat Telser, yılların verdiği tecrübeye, dernek çalışmalarına, bu güne kadar sahiplendirdiği ve yetiştirdiği köpeklere, halen bir sürü başarı kazanmakta olan köpeklerine dayanarak, sitemiz üyelerine de bu sahiplendirme yardımını vermektedir. Gerek dernek çalışmaları, gerekse alman kurdu camiasındaki tanınırlığı açısından, aşağıda bahsettiğimiz özelliklerde bir alman kurdu sahibi olmak isteyen üyelerimize kısa sürede yardımcı olabilecektir.

Sitemiz Üzerinden Nasıl Bir Yavru Edinebilirsiniz ?

AlmanKurtlari.com, yukarıda bahsettiğimiz çerçevede ;

 • Şecereli,
 • Saflık Garantili,
 • Alman Çoban Köpekleri Irk ve Spor Derneği 'ne kayıtlı,
 • A Sınıfı (Anne ve babası kayıtlı, şecereli, ırk garantili ve sağlık karneli),
 • Mikroçipli,
 • Sağlık Karneli,
 • İsteğe göre eğitimli,
 • İsteğe göre şampiyon yavrularından,
 • İsteğe göre erkek veya dişi

olarak bir alman kurdu sahiplenmenize yardımcı olabilecektir. Bu özelliklere sahip olmayan yavrular için herhangi bir destek verilmemektedir.

AlmanKurtlari.com üyesi değilseniz lütfen öncelikle üye olunuz. Yalnızca AlmanKurtlari.com üyelerine destek verilmektedir.

Eğer siz de yukarıda saydığımız özelliklerde, üstün bir alman kurduna sahip olmak istiyorsanız, aşağıda sizden istemiş olduğumuz bilgileri, hund@almankurtlari.com adresine gönderiniz. Aşağıdaki bilgileri tam olarak belirtmeniz çok önemlidir, aksi taktirde mailiniz yanıtlanmayacaktır. Yukarıda saydığımız özellikler dışında bir alman kurdu almak istiyorsanız veya niyetiniz uygun fiyatlı, şeceresiz, kayıtsız, B sınıfı bir yavru almaksa lütfen gereksiz yere mail atmayınız, yanıtlanmayacaktır.

İstenilen Bilgiler :

 1. Adınız Soyadınız :
 2. Doğum Tarihiniz ve Doğum Yeriniz :
 3. Şu anda yaşadığınız şehir :
 4. Eğitim Durumunuz :
 5. Mesleğiniz :
 6. Çalıştığınız İş Yeri ve Göreviniz :
 7. Sahipleneceğiniz Kurda Nedere Bakacaksınız (Müstakil Bahçeli Ev, Apartman Dairesi, Fabrika, İş Yeri, Arazi vb.) :
 8. Daha Önceki Köpek Besleme Tecrübeleriniz :
 9. Aylık ortalama geliriniz ve bu gelirin ne kadarını yeni yavrunuza ayırabileceğiniz :
 10. Varsa sürekli gittiğiniz veteriner kliniği adı, telefonu ve yetkilisi :
 11. Yeni yavrunuzu ne amaçla alıyorsunuz ? (Ticari - Bireysel) :
 12. Neden bir alman kurdu almak istiyorsunuz, lütfen kısaca anlatınız :
 13. Eklemek İstedikleriniz :
 14. AlmanKurtlari.com Kullanıcı Adınız (Yoksa mailiniz yanıtlanmayacaktır, lütfen kayıt olunuz)
 15. Ev - İş Adresiniz :
 16. Site Ulaşabileceğimiz Mail Adresleriniz :
 17. Ev - İş Telefonlarınız :
 18. Size Telefon Etmek İçin En Uygun Zaman (Her zaman - Hafta içi - Hafta Sonu - 09:30 ile 19:30 arası vb..)
 19. Cep Telefonlarınız :
 20. Varsa internet siteniz :

Yukarıdaki bilgileri tam olarak belirttiğiniz bir maili, hund@almankurtlari.com adresine gönderiniz. Murat Bey, mailinizi inceledikten sonra eğer uygun görüyorsa hemen geri dönüş yapacaktır.

Bu bilgilerin yazılı olmadığı, eksik olduğu, sadece fiyat soran veya yukarıda saydığımız özelliklerde olmayan yavru isteklerini içeren mailler yanıtlanmayacaktır ! Lütfen bu sayfayı tam olarak okuyup anladığınızdan emin olunuz !!

Vereceğiniz bilgiler sadece Murat Telser tarafından okunabilecek ve kesinlikle kişisel veya ticari amaçlarla kullanılmayacaktır.

Saygılarımızla, AlmanKurtlari.com

ALMANKURTLARI.COM

REKLAM

Sempati Veteriner Kliniği