ÜYE PANELİPROFESYONELLER

Reklam

SİTE İÇİ ARAMAALMANKURTLARI.COM

REKLAM

TAKİPTE KALIN

AlmanKurtlari.com Facebook Sayfası

Almankurtlari.com Twitter 'da

Almankurtlari.com Twitter 'da

SPONSORLARIMIZ

Reklam
Reklam
Reklam
Buradasınız: Ana Sayfa » ALMAN KURDU FORUMU » İlanlar » PROFESYONEL ÜYELİK

PROFESYONEL ÜYELİK

Profesyonel Üyelik

 

Profesyonel Üyelik

 

Profesyonel Üyelik Nedir ? Profesyonel Üyelik, Alman Kurdu Satışı ve Alman Kurdu Eğitimi hizmeti veren profesyonellere, pet malzemesi satan yerleşik veya online satış firmalarına ve Alman Kurtlarına hizmet veren veteriner klinikleri, veteriner poliklinikleri veya hayvan hastanelerine, pet taşıma hizmeti veren pet taksilere ve evcil hayvan pansiyonları ile hayvan kabul eden otellere veya hayvan otellerine yönelik olarak hazırlanmış, bu hizmetleri verenlerin kendilerini ve firmalarını tanıtmalarını, forum bölümünde aşağıda açıklayacağımız çeşitli hak üstünlüklerine sahip olmalarını sağlayan, AlmanKurtlari.com 'a özel bir reklam/tanıtım/üyelik sistemidir. Profesyonel üyeler; kendilerini/firmalarını tanıtabilecekleri özel bir bölüme sahip olurlar. Bununla birlikte profesyonel üyelikleri boyunca firma sayfalarının reklamı, herhangi bir ek ücret talep edilmeden sınırsız gösterimle yayınlanır. (Şartlar ve koşullar, reklam gösterimi, kdv ve ödeme gibi ayrıntılı bilgiler sayfa sonunda belirtilmiştir.)

Yukarı

Profesyonel Üyelik Çeşitleri ; 5 çeşit profesyonel üyelik vardır. Bunlar; Pro-1 , Pro-2 , Pro-3, Pro-4 ve Pro-5 olarak adlandırılacaktır.

 1. Pro-1 --> Alman Kurdu satışı yapan pet shoplar, yetiştiriciler, köpek çiftlikleri, profesyonel kişiler vb. için,
 2. Pro-2 --> Alman Kurdu malzemeleri satan online satış siteleri, pet shoplar, yerleşik firmalar, malzeme üreticileri, mama firmaları, tasma vb. üreticileri, ithalatçılar, distribütörler (Dağıtıcılar) ve bayiler ile sanayi kuruluşları vb. için,
 3. Pro-3 --> Alman Kurdu eğitimi veren eğitim çiftlikleri, eğitim kursları, eğitim birimleri ve profesyonel eğitmenler vb. için,
 4. Pro-4 --> Alman Kurtlarına yönelik veteriner hizmeti veren veteriner klinikleri, veteriner poliklinikleri ve hayvan hastaneleri vb. için,
 5. Pro-5 --> Alman Kurtlarına yönelik pansiyon hizmeti veren hayvan otelleri ve evcil hayvan pansiyonları ile pet taksi hizmeti veren kişiler/firmalar vb. içindir.

Yukarı

Profesyonel Üyelik ile Normal Üyelik Arasındaki Farklar ;

 • Normal üyeler Bireysel Satılık Alman Kurdu bölümüne aynı anda en fazla 1 ilan verebilirler. Profesyonel Üyeler kendi alt bölümlerinde aynı anda sınırsız sayıda ilan verebilirler.
 • Normal üye ilanları yayınlanmadan önce ön onaya tabidir. Profesyonel üye ilanları onay beklemeden anında yayınlanır.
 • Normal üye ilanlarına herhangi bir yönlendirme yoktur. Aksine normal üyelerin ilanlarının yayınlandığı bölümlerde Profesyonel üyelerin ilanlarına yönlendirme yapılır. Profesyonel üyelerin ilanları tavsiye edilir.
 • Profesyonel üyeler, kendi bölümlerinde tam yönetim yetkisine sahiptir. Silme, düzenleme, sabitleme, taşıma, duyuru, kilitleme, kilit açma, tanıtım yazıları yazma gibi alt bölüm moderatörlüğü yetkilerinin tümü profesyonel üyelik hesaplarına tanımlanır.
 • Profesyonel üyelerin reklamı, tüm AlmanKurtlari.com sayfalarında, bölümlerinde ve içeriklerinde, profesyonel üyelik süresi boyunca ücretsiz yayınlanır. (Sitemizin tüm sayfalarında görünecek şekilde, 1 reklam biriminde, 1 yıllık reklam bedelinin yaklaşık 1.800 TL olduğu göz önüne alınırsa, profesyonel üyeliğin avantajı daha net görülebilir.)
 • Profesyonel üyelerimizin üye profillerinde, forumdaki mesajlarının solunda bulunan üye bilgilerinde vb. PROFESYONEL olduğu belli edilecek şekilde seviyesi ve seviye resmi değiştirilir. Normal üyelerdeki seviye ayarı, mesaj sayısına göre artarken, profesyonel üyelerimizin seviyeleri, mesaj sayılarından bağımsız olarak en yüksek seviyede profesyonel olarak belirtilir.
 • Profesyonel üyelerimize açılan alt bölüm, forum bölümümüzü içinde bir kategoriymiş gibi görünür ve foruma dahildir. Yazılan tüm ilanlar hem ana sayfada, hem twitterda, hem facebookta, hem de forumdaki konuları ve aktiviteyi belirten tüm birimlerde otomatik olarak görüntülenir.
 • Normal üyelerimizin avatarlarında firma ismi, logosu vb. kullanması yasaktır. Ancak profesyonel üyelerimizin firma logoları veya istedikleri bir resim, hem avatarlarında, hem de kendi forum bölümlerinin kategori resmi olarak kullanılabilir.

Diğer farklılıklar ve hak üstünlükleri, Profesyonel Üyelik çeşitlerinin başlık başlık açıklandığı aşağıdaki bölümlerimizde görülebilir..

Yukarı

 

Nasıl Profesyonel Üye Olunur ? 150 TL gibi çok çok uygun bir ücretle 1 yıllık Profesyonel Üyemiz olmak ve yılda yaklaşık 1.800 TL ödeyerek verebileceğiniz reklamların, profesyonel üyeliğiniz için ödeyeceğiniz 150 TL dışında hiç bir ücret talep edilmeden ücretsiz olarak yayınlanmasını isterseniz, tek yapmanız gereken, aşağıdaki profesyonel üyelik çeşitlerinden size uygun olanı seçerek, üyelik bilginiz ile birlikte (kullanıcı adınız, mail adresiniz), firma/kişisel bilgilerinizi (Ad-soyad, firma ismi, adres, telefon, internet siteniz vb.) içeren bir maili posta alt almankurtlari.com adresine, seçtiğiniz profesyonel üyelik çeşidinin başlığı (Pro-1,2,3,4,5) ile göndermektir. Hesap numaraları vb. bilgiler, mailinizdeki bilgileriniz incelendikten sonra size mail olarak gönderilecektir. (Şartlar ve koşullar, reklam gösterimi, kdv ve ödeme gibi ayrıntılı bilgiler sayfa sonunda belirtilmiştir.)

 

Yukarı

PRO-1 PROFESYONEL ÜYELİK :

Alman Kurdu satışı yapan pet shoplar, yetiştiriciler, köpek çiftlikleri, profesyonel kişiler vb. için özelleştirilmiş profesyonel üyelik çeşididir. AlmanKurtlari.com 'da kapsamlı bir ilan sistemi bulunmaktadır. Özel kategorilere ayrılmış bu düzenli sistem sayesinde, kullanıcılar ilanlarını rahatlıkla verebilmekte ve aradıkları kurtlara, istekleri doğrultusunda rahatlıkla ulaşabilmektedirler. Ancak AlmanKurtlari.com olarak biz, diğer ilan sitelerinden farklı olarak,

 • Profesyoneller ile amatörleri birbirinden ayırmak,
 • Bu işi profesyonel olarak yapanları desteklemek,
 • Daha güvenli bir ticaret ortamını sağlamak,
 • Alman kurdu yetiştirme ve satışını profesyonel olarak yapanların köpeklerinin, amatörlerin köpeklerinden çok daha sağlıklı, saflık garantili, standartlar çerçevesinde olduğunu vurgulamak

istediğimiz için, profesyonel satıcılara yönelik özel bir bölüm oluşturduk. (http://www.almankurtlari.com/forum/alman-kurdu-ilanlari/profesyonel-satilik-alman-kurdu-ilanlari/) Bu kategori içerisinde, profesyonel üyemize ait bir alt bölüm oluşturuyoruz. Bu alt bölümün yönetimini de, alt bölümün sahibi profesyonel üyemize veriyoruz. Bu sayede profesyonel üyelerimiz, kendi alt bölümündeki ilanlarını istediği gibi düzenleyebiliyor, sabitleyebiliyor, kendini/firmasını tanıtabileceği sabit konular yazabiliyor, kısacası sanki kendi sitesi varmış gibi, kendi sitesinde yapabileceği tüm işlemleri kolaylıkla yapabiliyorlar. Sürekli yönlendirmelerimiz ve zaten bir alman kurdu sitesi olmamız nedeniyle de çok daha fazla kullanıcıya, çok daha uygun koşul ve şartlarda, kolaylıkla ulaşabiliyorlar.

ABC isimli, alman kurdu satışı yapan bir firma sahibisiniz veya Profesyonel Alman Kurdu Yetiştiricisisiniz, Pro-1 Profesyonel Üyemiz olduğunuzda ;

 1. Profesyonel Satılık Alman Kurdu İlanları bölümümüzde ABC isimli bir alt bölüm oluşturuyoruz.
 2. Bu bölüme http://www.almankurtlari.com/forum/ABC.html şeklinde kısa bir link atıyoruz.
 3. Alt bölümünüze özel arama motoru optimizasyonunu, anahtar kelimelerinizi, tarayıcı çubuğu başlığını, keyword, title, description gibi ayarlamaları yapıyoruz.
 4. Üyeliğinizi Profesyonel Üyelik ayarlarına getiriyor, kullanıcı seviye resminizi Profesyonel olarak değiştiriyor ve ABC alt bölümünün tüm yetkilerini üyelik hesabınıza tanımlıyoruz. (Alt Bölüm Moderatörlüğü: Silme, taşıma, kilitleme, sabitleme, düzenleme, duyuru vb..)
 5. Üyelik resminizi (Avatarınız) firma logonuzla (veya istediğiniz bir resimle, yazıyla) değiştiriyoruz.
 6. 160x200 ve 100x100 pixel boyutlarında 2 adet reklam hazırlıyor ve sitenin her yerinde görünecek şekilde (Ayrıntılar aşağıda açıklanmıştır.) reklamlarınızı yayınlamaya başlıyoruz.
 7. Yayınlanan reklamlara sitemizdeki ABC bölümünüzün linkini atıyoruz.
 8. Tüm üyelerimize, ABC Profesyonel Üyemizin aramıza katıldığını ve takip etmelerini tavsiye eden bir mail atıyoruz.
 9. Profesyonel üyeliğinizi oluşturduğumuza ve kullanımınıza hazır olduğuna dair bir maili, içeriğine şartlar ve kurallar ile birlikte başlangıç ve bitiş sürelerini de ekleyerek size gönderiyoruz.

Bu noktadan sonra üye hesabınıza giriş yapıyorsunuz ve firma/kişisel tanıtım sayfanızı hazırlayabiliyor, ilanlarınızı hiç bir kısıtlama olmadan (Site kuralları ve düzeni çerçevesinde) vermeye başlıyorsunuz. İlanlarınız onay beklemeden anında yayınlanıyor, forumda son durum panellerinde, yanıt bekleyen konular bölümlerinde, facebook ve twitter sayfalarımızda otomatik olarak yayınlanmaya başlıyor.

 

Sitemiz sayesinde yılda yalnızca 1 köpek sattığınızda bile kazanacağınız tutarın yarısı bile olmayan 150 TL gibi çok çok uygun bir ücretle 1 yıllık Pro-1 Profesyonel Üyemiz olmak ve yılda yaklaşık 1.800 TL ödeyerek verebileceğiniz reklamların, profesyonel üyeliğiniz için ödeyeceğiniz 150 TL dışında hiç bir ücret talep edilmeden ücretsiz olarak yayınlanmasını isterseniz, tek yapmanız gereken, üyelik bilginiz ile birlikte (kullanıcı adınız, mail adresiniz), firma/kişisel bilgilerinizi (Ad-soyad, firma ismi, adres, telefon, internet siteniz vb.) içeren bir maili posta alt almankurtlari.com adresine Pro-1 başlığı ile göndermektir. Hesap numaraları vb. bilgiler, mailinizdeki bilgileriniz incelendikten sonra size mail olarak gönderilecektir. (Şartlar ve koşullar, reklam gösterimi, kdv ve ödeme gibi ayrıntılı bilgiler sayfa sonunda belirtilmiştir.)

 

Yukarı

 

PRO-2 PROFESYONEL ÜYELİK :

Alman Kurdu malzemeleri satan online satış siteleri, pet shoplar, yerleşik firmalar, malzeme üreticileri, mama firmaları, tasma vb. üreticileri, ithalatçılar, distribütörler (Dağıtıcılar) ve bayiler ile sanayi kuruluşları vb. için özelleştirilmiş profesyonel üyelik çeşididir. AlmanKurtlari.com 'da normal kullanıcılar, sadece 2. el malzeme satışı ve alımı ilanları verebilirler ve bu bölümlere bir kullanıcı aynı anda yalnızca 1 ilan verebilir. Kullanılmamış malzemeler için yalnızca profesyonel üyelerimiz ilan verebilmektedirler.

Eğer pet malzemeleri satışı yapan bir online satış sitesi sahibiyseniz, pet shop sahibiyseniz, mama üreticisi, pet malzemesi ithalatçısı, dağıtıcısı veya bayisiyseniz Pro-2 Profesyonel Üyemiz olarak, ürünlerinizi, sitenizi veya firmanızı tanıtabilir, ürün ilanlarınızı verebilirsiniz. Bu ilanlar için özel olarak oluşturduğumuz kategori içerisinde (http://www.almankurtlari.com/forum/alman-kurdu-ilanlari/profesyonel-alman-kurdu-malzemeleri-ilanlari/), profesyonel üyemize ait bir alt bölüm oluşturuyoruz. Bu alt bölümün yönetimini de, alt bölümün sahibi profesyonel üyemize veriyoruz. Bu sayede profesyonel üyelerimiz, kendi alt bölümündeki ilanlarını istediği gibi düzenleyebiliyor, sabitleyebiliyor, kendini/firmasını tanıtabileceği sabit konular yazabiliyor, ürünlerinin tanıtımını, fiyatlarını belirtebiliyor, kısacası kendi sitesinde yapabileceği tüm işlemleri kolaylıkla yapabiliyorlar. Sürekli yönlendirmelerimiz ve zaten bir alman kurdu sitesi olmamız nedeniyle de çok daha fazla kullanıcıya, çok daha uygun koşul ve şartlarda, kolaylıkla ulaşabiliyorlar.

ABC isimli, pet malzemesi satışı yapan bir firma sahibisiniz, Pro-2 Profesyonel Üyemiz olduğunuzda ;

 1. Profesyonel Satılık Alman Kurdu Malzemeleri İlanları bölümümüzde ABC isimli bir alt bölüm oluşturuyoruz.
 2. Bu bölüme http://www.almankurtlari.com/forum/ABC.html şeklinde kısa bir link atıyoruz.
 3. Alt bölümünüze özel arama motoru optimizasyonunu, anahtar kelimelerinizi, tarayıcı çubuğu başlığını, keyword, title, description gibi ayarlamaları yapıyoruz.
 4. Üyeliğinizi Profesyonel Üyelik ayarlarına getiriyor, kullanıcı seviye resminizi Profesyonel olarak değiştiriyor ve ABC alt bölümünün tüm yetkilerini üyelik hesabınıza tanımlıyoruz. (Alt Bölüm Moderatörlüğü: Silme, taşıma, kilitleme, sabitleme, düzenleme, duyuru vb..)
 5. Üyelik resminizi (Avatarınız) firma logonuzla (veya istediğiniz bir resimle, yazıyla) değiştiriyoruz.
 6. 160x200 ve 100x100 pixel boyutlarında 2 adet reklam hazırlıyor ve sitenin her yerinde görünecek şekilde (Ayrıntılar aşağıda açıklanmıştır.) reklamlarınızı yayınlamaya başlıyoruz.
 7. Yayınlanan reklamlara sitemizdeki ABC bölümünüzün linkini atıyoruz.
 8. Tüm üyelerimize, ABC Profesyonel Üyemizin aramıza katıldığını ve takip etmelerini tavsiye eden bir mail atıyoruz.
 9. Profesyonel üyeliğinizi oluşturduğumuza ve kullanımınıza hazır olduğuna dair bir maili, içeriğine şartlar ve kurallar ile birlikte başlangıç ve bitiş sürelerini de ekleyerek size gönderiyoruz.

Bu noktadan sonra üye hesabınıza giriş yapıyorsunuz ve firma/kişisel tanıtım sayfanızı hazırlayabiliyor, ürünlerinizi, ilanlarınızı hiç bir kısıtlama olmadan (Site kuralları ve düzeni çerçevesinde) vermeye başlıyorsunuz. İlanlarınız onay beklemeden anında yayınlanıyor, forumda son durum panellerinde, yanıt bekleyen konular bölümlerinde, facebook ve twitter sayfalarımızda otomatik olarak yayınlanmaya başlıyor.

 

Sitemiz sayesinde yılda yalnızca 10 adet mama sattığınızda bile kazanacağınız tutarın yarısı bile olmayan 150 TL gibi çok çok uygun bir ücretle 1 yıllık Pro-2 Profesyonel Üyemiz olmak ve yılda yaklaşık 1.800 TL ödeyerek verebileceğiniz reklamların, profesyonel üyeliğiniz için ödeyeceğiniz 150 TL dışında hiç bir ücret talep edilmeden ücretsiz olarak yayınlanmasını isterseniz, tek yapmanız gereken, üyelik bilginiz ile birlikte (kullanıcı adınız, mail adresiniz), firma/kişisel bilgilerinizi (Ad-soyad, firma ismi, adres, telefon, internet siteniz vb.) içeren bir maili  posta alt almankurtlari.com adresine Pro-2 başlığı ile göndermektir. Hesap numaraları vb. bilgiler, mailinizdeki bilgileriniz incelendikten sonra size mail olarak gönderilecektir. (Şartlar ve koşullar, reklam gösterimi, kdv ve ödeme gibi ayrıntılı bilgiler sayfa sonunda belirtilmiştir.)

 

Yukarı

 

PRO-3 PROFESYONEL ÜYELİK :

Alman Kurdu eğitimi veren eğitim çiftlikleri, eğitim kursları, eğitim birimleri ve profesyonel eğitmenler vb. için özelleştirilmiş profesyonel üyelik çeşididir. AlmanKurtlari.com 'da kapsamlı bir ilan sistemi bulunmaktadır. Özel kategorilere ayrılmış bu düzenli sistem sayesinde, kullanıcılar ilanlarını rahatlıkla verebilmekte ve aradıkları özellik ve ücret aralığında hizmet veren eğitmenlere, istekleri doğrultusunda rahatlıkla ulaşabilmektedirler. Ancak AlmanKurtlari.com olarak biz, diğer ilan sitelerinden farklı olarak,

 • Profesyoneller ile amatörleri birbirinden ayırmak,
 • Bu işi profesyonel olarak yapanları desteklemek,
 • Daha güvenli bir ticaret ortamını sağlamak,
 • Alman kurdu eğitimini profesyonel olarak yapanların, eğittikleri köpeklerin çok daha profesyonel ve kaliteli bir eğitim aldığını,
 • Eğitim için sertifikalı eğitmenleri seçmeleri gerektiğini vurgulamak

istediğimiz için, profesyonel eğitmenlere yönelik özel bir bölüm oluşturduk. (http://www.almankurtlari.com/forum/alman-kurdu-ilanlari/profesyonel-alman-kurdu-egitimi-ilanlari/) Bu kategori içerisinde, profesyonel üyemize ait bir alt bölüm oluşturuyoruz. Bu alt bölümün yönetimini de, alt bölümün sahibi profesyonel üyemize veriyoruz. Bu sayede profesyonel üyelerimiz, kendi alt bölümündeki ilanlarını istediği gibi düzenleyebiliyor, sabitleyebiliyor, kendini/firmasını tanıtabileceği sabit konular yazabiliyor, kısacası sanki kendi sitesi varmış gibi, kendi sitesinde yapabileceği tüm işlemleri kolaylıkla yapabiliyorlar. Sürekli yönlendirmelerimiz ve zaten bir alman kurdu sitesi olmamız nedeniyle de çok daha fazla kullanıcıya, çok daha uygun koşul ve şartlarda, kolaylıkla ulaşabiliyorlar.

ABC isimli, alman kurdu eğitimi hizmeti veren bir firma sahibisiniz veya Profesyonel Alman Kurdu Eğitmenisiniz, Pro-3 Profesyonel Üyemiz olduğunuzda ;

 1. Profesyonel Alman Kurdu Eğitimi İlanları bölümümüzde ABC isimli bir alt bölüm oluşturuyoruz.
 2. Bu bölüme http://www.almankurtlari.com/forum/ABC.html şeklinde kısa bir link atıyoruz.
 3. Alt bölümünüze özel arama motoru optimizasyonunu, anahtar kelimelerinizi, tarayıcı çubuğu başlığını, keyword, title, description gibi ayarlamaları yapıyoruz.
 4. Üyeliğinizi Profesyonel Üyelik ayarlarına getiriyor, kullanıcı seviye resminizi Profesyonel olarak değiştiriyor ve ABC alt bölümünün tüm yetkilerini üyelik hesabınıza tanımlıyoruz. (Alt Bölüm Moderatörlüğü: Silme, taşıma, kilitleme, sabitleme, düzenleme, duyuru vb..)
 5. Üyelik resminizi (Avatarınız) firma logonuzla (veya istediğiniz bir resimle, yazıyla) değiştiriyoruz.
 6. 160x200 ve 100x100 pixel boyutlarında 2 adet reklam hazırlıyor ve sitenin her yerinde görünecek şekilde (Ayrıntılar aşağıda açıklanmıştır.) reklamlarınızı yayınlamaya başlıyoruz.
 7. Yayınlanan reklamlara sitemizdeki ABC bölümünüzün linkini atıyoruz.
 8. Tüm üyelerimize, ABC Profesyonel Üyemizin aramıza katıldığını ve takip etmelerini tavsiye eden bir mail atıyoruz.
 9. Profesyonel üyeliğinizi oluşturduğumuza ve kullanımınıza hazır olduğuna dair bir maili, içeriğine şartlar ve kurallar ile birlikte başlangıç ve bitiş sürelerini de ekleyerek size gönderiyoruz.

Bu noktadan sonra üye hesabınıza giriş yapıyorsunuz ve firma/kişisel tanıtım sayfanızı hazırlayabiliyor, eğitmenlerinizi, eğitim alanlarınızı, eğitim malzemelerinizi, eğitim yöntem ve çeşitlerinizi ve ilanlarınızı hiç bir kısıtlama olmadan (Site kuralları ve düzeni çerçevesinde) vermeye başlıyorsunuz. İlanlarınız onay beklemeden anında yayınlanıyor, forumda son durum panellerinde, yanıt bekleyen konular bölümlerinde, facebook ve twitter sayfalarımızda otomatik olarak yayınlanmaya başlıyor.

 

Sitemiz sayesinde yılda yalnızca 1 alman kurdunu eğittiğinizde bile kazanacağınız tutarın yarısı bile olmayan 150 TL gibi çok çok uygun bir ücretle 1 yıllık Pro-3 Profesyonel Üyemiz olmak ve yılda yaklaşık 1.800 TL ödeyerek verebileceğiniz reklamların, profesyonel üyeliğiniz için ödeyeceğiniz 150 TL dışında hiç bir ücret talep edilmeden ücretsiz olarak yayınlanmasını isterseniz, tek yapmanız gereken, üyelik bilginiz ile birlikte (kullanıcı adınız, mail adresiniz), firma/kişisel bilgilerinizi (Ad-soyad, firma ismi, adres, telefon, internet siteniz, varsa sertifikanız vb.) içeren bir maili posta alt almankurtlari.com adresine Pro-3 başlığı ile göndermektir. Hesap numaraları vb. bilgiler, mailinizdeki bilgileriniz incelendikten sonra size mail olarak gönderilecektir. (Şartlar ve koşullar, reklam gösterimi, kdv ve ödeme gibi ayrıntılı bilgiler sayfa sonunda belirtilmiştir.)

 

Yukarı

 

PRO-4 PROFESYONEL ÜYELİK :

Alman Kurtlarına yönelik veteriner hizmeti veren veteriner klinikleri, veteriner poliklinikleri ve hayvan hastaneleri vb. için özelleştirilmiş profesyonel üyelik çeşididir. AlmanKurtlari.com, alman kurtlarına özel bir sitedir ve sitemizdeki alman kurdu sahiplerinin her zaman bir veteriner kliniğine, bir veteriner hekimine ihtiyacı olacaktır. Bu nedenle AlmanKurtlari.com içeriğinde, veterinerlere özel bir kategori oluşturduk. (http://www.almankurtlari.com/forum/alman-kurdu-ilanlari/profesyonel-veteriner-hizmetleri-ilanlari/) Bu kategori içerisinde, profesyonel üyemize ait bir alt bölüm oluşturuyoruz. Bu alt bölümün yönetimini de, alt bölümün sahibi profesyonel üyemize veriyoruz. Bu sayede profesyonel üyelerimiz, kendi alt bölümündeki ilanlarını istediği gibi düzenleyebiliyor, sabitleyebiliyor, kendini/firmasını tanıtabileceği sabit konular yazabiliyor, kısacası sanki kendi sitesi varmış gibi, kendi sitesinde yapabileceği tüm işlemleri kolaylıkla yapabiliyorlar. Sürekli yönlendirmelerimiz ve zaten bir alman kurdu sitesi olmamız nedeniyle de çok daha fazla kullanıcıya, çok daha uygun koşul ve şartlarda, kolaylıkla ulaşabiliyorlar.

ABC isimli bir veteriner kliniği, polikliniği veya hayvan hastanesi sahibisiniz, Pro-4 Profesyonel Üyemiz olduğunuzda ;

 1. Profesyonel Veteriner Hizmetleri İlanları bölümümüzde ABC isimli bir alt bölüm oluşturuyoruz.
 2. Bu bölüme http://www.almankurtlari.com/forum/ABC.html şeklinde kısa bir link atıyoruz.
 3. Alt bölümünüze özel arama motoru optimizasyonunu, anahtar kelimelerinizi, tarayıcı çubuğu başlığını, keyword, title, description gibi ayarlamaları yapıyoruz.
 4. Üyeliğinizi Profesyonel Üyelik ayarlarına getiriyor, kullanıcı seviye resminizi Profesyonel olarak değiştiriyor ve ABC alt bölümünün tüm yetkilerini üyelik hesabınıza tanımlıyoruz. (Alt Bölüm Moderatörlüğü: Silme, taşıma, kilitleme, sabitleme, düzenleme, duyuru vb..)
 5. Üyelik resminizi (Avatarınız) firma logonuzla (veya istediğiniz bir resimle, yazıyla) değiştiriyoruz.
 6. 160x200 ve 100x100 pixel boyutlarında 2 adet reklam hazırlıyor ve sitenin her yerinde görünecek şekilde (Ayrıntılar aşağıda açıklanmıştır.) reklamlarınızı yayınlamaya başlıyoruz.
 7. Yayınlanan reklamlara sitemizdeki ABC bölümünüzün linkini atıyoruz.
 8. Tüm üyelerimize, ABC Profesyonel Üyemizin aramıza katıldığını ve takip etmelerini tavsiye eden bir mail atıyoruz.
 9. Profesyonel üyeliğinizi oluşturduğumuza ve kullanımınıza hazır olduğuna dair bir maili, içeriğine şartlar ve kurallar ile birlikte başlangıç ve bitiş sürelerini de ekleyerek size gönderiyoruz.

Bu noktadan sonra üye hesabınıza giriş yapıyorsunuz ve firma/kişisel tanıtım sayfanızı hazırlayabiliyor, veteriner hekimlerinizi, çalışanlarınızı, hizmetlerinizi vb. ilanlarınızı hiç bir kısıtlama olmadan (Site kuralları ve düzeni çerçevesinde) vermeye başlıyorsunuz. İlanlarınız onay beklemeden anında yayınlanıyor, forumda son durum panellerinde, yanıt bekleyen konular bölümlerinde, facebook ve twitter sayfalarımızda otomatik olarak yayınlanmaya başlıyor.

 

Sitemiz sayesinde yılda yalnızca 1 yeni alman kurdu kaydettiğinizde bile kazanacağınız tutarın çok altında olan 150 TL gibi çok çok uygun bir ücretle 1 yıllık Pro-4 Profesyonel Üyemiz olmak ve yılda yaklaşık 1.800 TL ödeyerek verebileceğiniz reklamların, profesyonel üyeliğiniz için ödeyeceğiniz 150 TL dışında hiç bir ücret talep edilmeden ücretsiz olarak yayınlanmasını isterseniz, tek yapmanız gereken, üyelik bilginiz ile birlikte (kullanıcı adınız, mail adresiniz), firma/kişisel bilgilerinizi (Ad-soyad, firma ismi, adres, telefon, internet siteniz, ruhsat numaranız vb.) içeren bir maili posta alt almankurtlari.com adresine Pro-4 başlığı ile göndermektir. Hesap numaraları vb. bilgiler, mailinizdeki bilgileriniz incelendikten sonra size mail olarak gönderilecektir. (Şartlar ve koşullar, reklam gösterimi, kdv ve ödeme gibi ayrıntılı bilgiler sayfa sonunda belirtilmiştir.)

 

Yukarı

 

PRO-5 PROFESYONEL ÜYELİK :

Alman Kurtlarına yönelik pansiyon hizmeti veren hayvan otelleri ve evcil hayvan pansiyonları ile pet taksi hizmeti veren kişiler/firmalar vb. için özelleştirilmiş profesyonel üyelik çeşididir. AlmanKurtlari.com, alman kurtlarına özel bir sitedir ve sitemizdeki alman kurdu sahiplerinin her zaman bir pansiyona, bakıcıya ve/veya pet taksiye ihtiyacı olacaktır. Bu nedenle AlmanKurtlari.com içeriğinde, bu hizmetleri verenlere özel bir kategori oluşturduk. (http://www.almankurtlari.com/forum/alman-kurdu-ilanlari/profesyonel-pansiyon-pet-taksi-hizmeti-ilanlari/) Bu kategori içerisinde, profesyonel üyemize ait bir alt bölüm oluşturuyoruz. Bu alt bölümün yönetimini de, alt bölümün sahibi profesyonel üyemize veriyoruz. Bu sayede profesyonel üyelerimiz, kendi alt bölümündeki ilanlarını istediği gibi düzenleyebiliyor, sabitleyebiliyor, kendini/firmasını tanıtabileceği sabit konular yazabiliyor, kısacası sanki kendi sitesi varmış gibi, kendi sitesinde yapabileceği tüm işlemleri kolaylıkla yapabiliyorlar. Sürekli yönlendirmelerimiz ve zaten bir alman kurdu sitesi olmamız nedeniyle de çok daha fazla kullanıcıya, çok daha uygun koşul ve şartlarda, kolaylıkla ulaşabiliyorlar.

ABC isimli bir evcil hayvan pansiyonunuz, evcil hayvan kabul eden oteliniz, köpek bakımeviniz vb. var veya pet taksi hizmeti veren bir firmanın sahibisiniz veya bireysel olarak pet taşıma hizmeti veriyorsunuz, Pro-5 Profesyonel Üyemiz olduğunuzda ;

 1. Profesyonel Pansiyon / Pet Taksi Hizmeti İlanları bölümümüzde ABC isimli bir alt bölüm oluşturuyoruz.
 2. Bu bölüme http://www.almankurtlari.com/forum/ABC.html şeklinde kısa bir link atıyoruz.
 3. Alt bölümünüze özel arama motoru optimizasyonunu, anahtar kelimelerinizi, tarayıcı çubuğu başlığını, keyword, title, description gibi ayarlamaları yapıyoruz.
 4. Üyeliğinizi Profesyonel Üyelik ayarlarına getiriyor, kullanıcı seviye resminizi Profesyonel olarak değiştiriyor ve ABC alt bölümünün tüm yetkilerini üyelik hesabınıza tanımlıyoruz. (Alt Bölüm Moderatörlüğü: Silme, taşıma, kilitleme, sabitleme, düzenleme, duyuru vb..)
 5. Üyelik resminizi (Avatarınız) firma logonuzla (veya istediğiniz bir resimle, yazıyla) değiştiriyoruz.
 6. 160x200 ve 100x100 pixel boyutlarında 2 adet reklam hazırlıyor ve sitenin her yerinde görünecek şekilde (Ayrıntılar aşağıda açıklanmıştır.) reklamlarınızı yayınlamaya başlıyoruz.
 7. Yayınlanan reklamlara sitemizdeki ABC bölümünüzün linkini atıyoruz.
 8. Tüm üyelerimize, ABC Profesyonel Üyemizin aramıza katıldığını ve takip etmelerini tavsiye eden bir mail atıyoruz.
 9. Profesyonel üyeliğinizi oluşturduğumuza ve kullanımınıza hazır olduğuna dair bir maili, içeriğine şartlar ve kurallar ile birlikte başlangıç ve bitiş sürelerini de ekleyerek size gönderiyoruz.

Bu noktadan sonra üye hesabınıza giriş yapıyorsunuz ve firma/kişisel tanıtım sayfanızı hazırlayabiliyor, pansiyonunuzu, taksinizi, çalışanlarınızı, hizmetlerinizi vb. ilanlarınızı hiç bir kısıtlama olmadan (Site kuralları ve düzeni çerçevesinde) vermeye başlıyorsunuz. İlanlarınız onay beklemeden anında yayınlanıyor, forumda son durum panellerinde, yanıt bekleyen konular bölümlerinde, facebook ve twitter sayfalarımızda otomatik olarak yayınlanmaya başlıyor.

 

Sitemiz sayesinde yılda yalnızca 3 alman kurduna pansiyon veya pet taksi hizmeti verdiğinizde bile kazanacağınız tutarın yarısı bile olmayan 150 TL gibi çok çok uygun bir ücretle 1 yıllık Pro-5 Profesyonel Üyemiz olmak ve yılda yaklaşık 1.800 TL ödeyerek verebileceğiniz reklamların, profesyonel üyeliğiniz için ödeyeceğiniz 150 TL dışında hiç bir ücret talep edilmeden ücretsiz olarak yayınlanmasını isterseniz, tek yapmanız gereken, üyelik bilginiz ile birlikte (kullanıcı adınız, mail adresiniz), firma/kişisel bilgilerinizi (Ad-soyad, firma ismi, adres, telefon, internet siteniz, vb.) içeren bir maili posta alt almankurtlari.com adresine Pro-5 başlığı ile göndermektir. Hesap numaraları vb. bilgiler, mailinizdeki bilgileriniz incelendikten sonra size mail olarak gönderilecektir. (Şartlar ve koşullar, reklam gösterimi, kdv ve ödeme gibi ayrıntılı bilgiler sayfa sonunda belirtilmiştir.)

 

Yukarı

 

 

 

Reklamlar Nerelerde Yayınlanacak ? Reklamlarınız, eksiksiz olarak tüm AlmanKurtlari.com içeriğindeki, profesyonel üyelerimize özel olarak ayırdığımız alanlarda yayınlanacaktır. Sadece bir kaç bölümden örnek vermek gerekirse ;

 

12345

(Resimlerin büyük halleri için lütfen üzerlerine tıklayınız.)

 

(Şartlar ve koşullar, reklam gösterimi, kdv ve ödeme gibi ayrıntılı bilgiler sayfa sonunda belirtilmiştir.)

 

 

Yukarı

 

Şartlar ve Kurallar :

 1. Profesyonel Üyelik, AlmanKurtlari.com 'un bazı ek özelliklerini kullanabilmeyi ve bazı hak üstünlükleri sağlar. Bu özellikler ve hak üstünlükleri, profesyonel üyelik çeşidinin tanıtıldığı bölümlerde belirtilmiştir. Belirtilenler dışındaki tüm konularda, forum ve site kuralları aynen geçerlidir.
 2. Profesyonel üye olmak, site sahipliği, gelirleri vb. üzerinde herhangi bir hak sağlamaz. Sadece profesyonel üyelere, site kullanımı ile ilgili bazı hak üstünlükleri verilmektedir.
 3. Profesyonel üyelik nedeniyle yayınlanacak reklamlarda, reklam şart ve kuralları aynen geçerlidir. Bu şart ve koşullar, sitemizin kullanım şartları bölümünde yazmaktadır.
 4. Profesyonel üyelik, ücret ödendikten sonra, sistem yöneticileri tarafından gerekli işlemler yapılıp, profesyonel üyeye, profesyonel üyeliğiniz başlamıştır maili gönderildiği anda başlar ve bu tarihten itibaren 1 yıl süresince geçerlidir.
 5. Profesyonel Üyelerin reklamlarının yayınlandığı alanlar, değişimli reklam gösterimi düzenindedir ve her sayfa yenilendiğinde profesyonel üyelerimizden birinin reklamı rastgele gösterilir. Bu rastgele gösterimler sonucunda, belirli zaman dilimi içerisinde 100 reklam gösterildiyse, bu 100 gösterim, tüm profesyonel üye reklamlarına eşit olarak dağılmış olur. Yani 10 profesyonel üye varsa, her profesyonel üyenin reklamı, bu belirli zaman diliminde 10 kez gösterilmiş olur. Gösterim oranı, profesyonel üye sayısına göre değişiklik göstermekle birlikte, tüm profesyonel üyelerimize eşit ve sınırsız gösterim tanımlanmıştır.
 6. Profesyonel üyelik başladığı andan itibaren, hiç bir şart ve koşulda ücret iadesi yapılamaz, talep edilemez.
 7. Profesyonel üye olmak, forum ve site şartlarını, kurallarını ihlal edebilmek anlamına gelmez. Profesyonel üyeler de, normal üyelerimiz gibi site ve forum kurallarından aynen sorumludur ve bunlara uymak zorundadırlar. Kuralları ihlal eden, yapılan uyarıları dikkate almayan profesyonel üyeler de, tıpkı normal üyeler gibi engellenebilirler, banlanabilirler. Normal üyelerden farklı olarak Profesyonel üyeler, yalnızca sistem yöneticileri tarafından engellenebilir. Herhangi bir süresiz engellenme, siteden uzaklaştırma durumunda, profesyonel üyelik de iptal edilir ve tanınan hak üstünlükleri geri alınır. Bu durumda da hiç bir şekilde ücret iadesi yapılmaz, talep edilemez.
 8. Profesyonel üyelik, normal üyelere karşı aşağılama, küçük görme, üstünlük sağlama gibi amaçlarla asla kullanılamaz. Kötüye kullanım engellenme ve iptal nedenidir.
 9. Profesyonel üyelik, size spam yapma, flood yapma hakkı tanımaz. Aynı konuyu defalarca açamaz, konunuz sürekli forum birimlerinde görünsün diye up edemez (Gereksiz cevaplar yazarak öne çıkma), sadece site linki olan, içeriksiz konular açamaz, forum bölümünüzü sadece basit reklam yapma amacıyla kullanamazsınız. Nasıl bir üyeliğiniz olursa olsun, site kullanım şartlarına uymalı ve site düzenini bozacak davranışlardan kaçınmalısınız.
 10. Profesyonel üyelik sayesinde, yalnızca kendi alt bölümünüzde hak üstünlüklerine sahip olacaksınız. Diğer kategorilerimiz ve bölümlerimizde normal kullanıcılarımızla aynı yetkilere sahip olacaksınız. Tabiki o bölümün kurallarına da uymak zorundasınız. Örneğin profesyonel üye olmanız, normal üyelerimizin aynı anda en fazla 1 adet ilan verebildiği Bireysel Satılık Alman Kurdu İlanları bölümüne, sizin birden fazla ilan verebileceğiniz anlamına gelmez.
 11. Profesyonel üyeliğiniz nedeniyle yayınlanacak reklamlarınız, avatarınız ve kategori resimleriniz, isteğiniz doğrultusunda tarafımızdan ücretsiz olarak hazırlanacaktır. Ancak bunları kendiniz hazırlamak isterseniz, 160x200 ve 100x100 pixel boyutlarında reklam tasarımlarını, 100x100 pixel boyutunda avatarınızı ve yine 100x100 pixel boyutunda kendi alt bölümünüzün kategori resmi olarak kullanılacak resmin tasarımını, jpg veya png formatında hazırlayabilirsiniz. Avatar resminizi istediğiniz zaman kendiniz, profil ayarlarınızdan değiştirebilirsiniz. Ancak yayınlanan reklamlarınız ve kategori resminiz için, profesyonel üyeliğiniz boyunca en fazla 2 kez değiştirilme talebinde bulunabilirsiniz. (2 defadan sonraki değiştirilme taleplerinde 20 TL ek ücret talep edilecektir. Tabiki değiştirilme talebinde herhangi bir sınırlama yoktur ancak 2 defadan sonraki her değiştirme talebiniz için 20 TL ek ücret ödeyeceksiniz.)
 12. AlmanKurtlari.com Profesyonel Üyelik sisteminde herhangi bir aracı kurum, kişi ya da kuruluş yoktur. Bu nedenle size bu özelliği satmaya çalışan kişilere itibar etmeyiniz. Kafanıza takılan her türlü konuda lütfen bizimle irtibat kurunuz.
 13. Belirtilen ücretlere KDV dahil değildir. Fatura için belirtilen tutarlara KDV eklenecektir.
 14. Burada yazılan şart ve kurallar bir özetten ibarettir. Burada yazıyor olsun ya da olmasın, şart ve kuralları sistem yöneticileri belirler. İleride çıkabilecek problemlerde, sorunun çözümü yine sistem yöneticileri tarafından belirlenir. Burada yazmayan konularda da tek karar hakkı sistem yöneticilerine aittir.
 15. Bu bölüm sürekli güncellenebilir, değiştirilebilir. AlmanKurtlari.com 'un bu bölümdeki değişiklikler hakkında profesyonel üyelerine bildirim yapma zorunluluğu yoktur. Bu nedenle lütfen bu bölümü sürekli olarak takip ediniz.
 16. Profesyonel Üyelik başvurusunda bulunan herkes bu sayfada yazılanlar, burada yazan kural ve şartları, forum kurallarını ve site kullanım şartlarını okumuş ve kabul etmiş sayılır.

Yukarı

 

 

 

 

İletişim :

Profesyonel Üyelik ile ilgili her türlü konuda bizimle posta alt almankurtlari.com adresinden iletişim kurabilir, http://www.almankurtlari.com/iletisim.html adresindeki iletişim formunu kullanabilirsiniz.

 

Yukarı

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sempati Veteriner Kliniği