ÜYE PANELİ



PROFESYONELLER

Reklam

SİTE İÇİ ARAMA



TAKİPTE KALIN

AlmanKurtlari.com Facebook Sayfası

Almankurtlari.com Twitter 'da

Almankurtlari.com Twitter 'da

Buradasınız: Ana Sayfa » HABERLER / DUYURULAR » ÖNE ÇIKANLAR » 29.Mayıs.2011 Ankara Şampiyonası Sonuçları

29.Mayıs.2011 Ankara Şampiyonası Sonuçları

PDFYazdıre-Posta

Kullanıcı Değerlendirmesi: / 11
ZayıfEn iyi 

altACKISD : Ankara Şampiyonasının gerçekleşmesinde emeği geçen tüm arkadaşlarımıza...

ACKISD : Ankara Şampiyonasının gerçekleşmesinde emeği geçen tüm arkadaşlarımıza, sportmence yarışan tüm katılımcılarımıza, sponsorumuz Eukanuba 'ya ve Hakemimiz Sayın Erkki Laike 'ye çok teşekkür ederiz.

Hakem:Dr.Erkki Laike (WUSV Asbaşkanı ve SV Finlandiya Başkanı)

 

Yaş Grupları (Dişi ve Erkekler ayrı) :

3-6 ay,6-9 ay,9-12 ay,12-18 ay,18-24 ay,24ay üstü açık Sınıf,24 ay üstü Kral Sınıf

Kral Sınıfında yarışma hakkı: tüm Sch H veya IPO sınavına sahip 24 ay üstü Köpekler(test yapma zorunluğu yoktur )  veya BH Sınavına sahip Köpeklerin Karakter Testinde başarılı oldukları taktirde (Karakter testi yarışma esnasında yapılacaktır).

Yer:Ankara/ Çayyolu Gökkuşağı Parkı -Ümitköy

2.ANKARA ŞAMPİYONASI IRK STANDARTLARI YARIŞMASI 29 MAYIS 2011 SONUÇLARI:

3-6 AY DİŞİLER

1.VV1     1010 AMBRA VON TUNİ            TUNCAY REŞİT
2.VV2     1012 ANİ VON TUNİ                TUNCAY REŞİT
3.VV3     1016 NİZZA V. D. GRAFENBURG        ERDİNÇ ERTÜRK
4.VV4     1019 BURC VON ATLAS            MERT YÜZBAŞIOĞLU
5.VV5     1013 AMOR VON ARTİ            HÜLYA ÖZKUTLU
6.VV6     1009 ANİTA VON TUNİ            TUNCAY REŞİT
7.VV7     1011 ASYA VON TUNİ            TUNCAY REŞİT
8.V1       1017 BİA VON ATLAS            ERDİNÇ ERTÜRK
9.V2       1014 BENDA VON SHAMAN            MEHMET ALİ ÇÖREZ
10.V3     1008 ANKA VON UMAY            ERTAN ŞENGEL
11.WV1     1015 RİTA VON ANTİOCH            İSMAİL SOVUKSU


3-6 AY ERKEKLER

1.VV1    1114 ANDO VON TUNİ            TUNCAY REŞİT
2.VV2    1109 ANTO VON SARAÇ            MEHMET SARAÇ
3.VV3    1117 VİTO VON ALFA            MURAT TEMEL
4.VV4    1120 ALEX VON ARTİ            ADİL UNUR
5.V1    1118 QUİN                    BÜLENT BAYTUR

6-9 AY DİŞİLER

1.VV1    2014 CETORY VON FÜHRERSCHLOSS        ŞEVKET RAŞİT ENCAN
2.VV2    2015 CDOLCE VON FÜHRERSCHLOSS        ŞEVKET RAŞİT ENCAN
3.V1    2016 BİRMA V.D.URBECKE            FİLİZ ŞAHİN
4.WV1    2018 AİR VON BELİZ                ABDULLAH ÖZBEK

6-9 AY ERKEKLER

1.VV1    2114 ARGUS VON BAKAÇHAN            CEM BAKAÇHAN
2.VV2    2103 CDUX VON FÜHRERSCHLOSS        ŞEVKET RAŞİT ENCAN
3.VV3    2110 CDACH VON FÜHRERSCHLOSS        ŞEVKET RAŞİT ENCAN
4.VV4    2116 BORA VON MAESTRO            H.SEÇKİN ÇELİK
5. V1    2115 RÜZGAR                AYKUT GÜZEY
6.WV1    2111 İSİS VON PETWORLD            İLYAS TAÇİN
7.WV2    2101 KARİA                BÜLENT AYDIN ÇOŞKUN

9-12 AY DİŞİLER

1.VV1    3005 KASİA ZUR WORRİNGER    RHEİNAUE    M.GÖKHAN BARS
2.VV2    3009 ANİTA VON MAESTRO            LEVENT MUTLU

9-12 AY ERKEKLER

1.VV1    3111 ALASKA VON MAESTRO            H.SEÇKİN ÇELİK

12-18 AY DİŞİLER

1.SG1    4012 GİLDA VON HAUS MERT            MURAT TEMEL
2.SG2    4011 REİNA VON ALFA            MURAT TEMEL
3.SG3    4013 TAMİ VON TUNİ            TUNCAY REŞİT
4.SG4    4014 TASKA VON TUNİ            TUNCAY REŞİT
5.SG5    4009 QUİLLA VON LÜTTERSBRUCH        BORAN AYDIN
6.SG6    4019 ZETA VON MAESTRO            H.SEÇKİN ÇELİK
7.SG7    4016 ZARA VON TUNİ            BÜLENT BAYTUR
8.SG8    4007 ATHENA VON WOLFHAUS        KAAN ONAY
9.SG9    4018 AMİNA VON YESBE            MURAT SPOREL
AUSSR.S.D.    4015 GANA VON ASLAN        İSMAİL SOVUKSU
AUSSR.S.D.    4020 ARMY VON WOLFHAUS        MUSTAFA ÇEVİK

12-18 AY ERKEKLER

1.SG1    4113 QUANTO Z LİPE MORAVİA        MEHMET METİN CANER
2.SG2    4117 GHANDİ VON HAUS MERT        ERDİNÇ ERTÜRK
3.SG3    4107 CLARK VON ANNAEUS SENECA        CANAN İZLER ATAK
4.SG4    4114 DİABLO VON UNİTED HOF        CENGİZ VARIŞLI
5.SG5    4111 DONNER VON UNİTED HOF        CENGİZ VARIŞLI
6.SG6    4112 DESPERADO VON UNİTED HOF        CENGİZ VARIŞLI
7.SG7    4119 AGASİ VON TUNİ            BÜLENT BAYTUR
8.SG8    4116 ZANDRO V.D.SCHANZLACHE        DERVİŞ SAKAR
9.SG9    4115 ZİCO V.D.SCHANZLACHE            MURAT DEVRİM ATULGAN
AUSSR.S.D.    4110 ARSİ VON OTTİMO        SELAMİ AÇAR

18-24 AY DİŞİLER

1.SG1    5013 LİMA VON MAESTRO            CEM ULUSOY
2.SG2    5014 NELA VON TUNİ            ENİS ŞAHİNER
3.SG3    5012 NAZO VON MAESTRO            İLTERİŞ TEKİN
4.SG4    5011 MEGY VON PETWORLD            İSMAİL SOVUKSU
5.SG5    5008 SANİTA VON TUNİ            SELÇUK UĞURDAN

18-24 AY ERKEKLER

1.SG1    5106 ELTON VON BONİHAUS            MURAT TEMEL
2.SG2    5109 JEK DEGLİ ACHEİ            KAAN YAMANTÜRK
3.G1    5111 TİM V.D.MAUSESPİTZ            MURAT SPOREL
4.G2    5110 GORA VON PETWORLD            İSMAİL SOVUKSU

24 AY ÜSTÜ AÇIK SINIF DİŞİLER

1.SG1    6032 BOLLY VON UNİTED HOF            CENGİZ VARIŞLI
2.SG2    6033 ANDİ VON UNİTED HOF            CENGİZ VARIŞLI
3.SG3    6029 AİSCHA A.D.HAUS ZYGADTO        ŞEVKET RAŞİT ENCAN
4.SG4    6037 ZAİSY VOM WİLDSTEİGER LAND        DİDEM YAZICI
5.SG5    6022 SHİLA VON ALPİNO                         AHMET CEM SÜTUNÇ
6.SG6    6038  CAİSY VON BELİZ                           CENK BURAK ALPASLAN
7.SG7    6024 RAJAH V.D.ZWEİ STEİNEN                MEHMET SARAÇ
8.SG8    6030 PLARA V.D.ZWEİ STEİNEN                ŞEVKET RAŞİT ENCAN
9.SG9    6039 TİFFANY                                          BAHADIR KARABULUT
AUSSR.S.D.    6023 HİLKA VOM AGİLOLFİNGER    LEVENT MUTLU

UZUN TÜĞLÜ: SG 6040 SAMBA AHMET CEM SÜTUNC

24 AY ÜSTÜ AÇIK SINIF ERKEKLER

1.SG1    6135 FREY VON TUNİ            BÜLENT BAYTUR
2.SG2    6131 VARKO VON PETWORLD            İSMAİL SOVUKSU
3.SG3    6139 KARİM BADRE                H.SEÇKİN ÇELİK
4.SG4    6134 ENDREFALVA MİNOTAVR        BÜLENT BAYTUR
5.SG5    6129 BODO V.HÖCHTADTER WAPPEN        ADEM KASAP
6.SG6    6138 FURBO VON TUNİ            H.SEÇKİN ÇELİK
7.SG7    6120 KARLİ VON ERK            GÖKALP GÖZÜBENLİ
8.SG8    6125 FLİP VON TUNİ                TANER ARSLAN
9.G1    6132 OLİX VON HAUS HARİS            KAROLY KİS
AUSSR.S.D.    6121 GAVOŞ            TOLGA ÖZYAZICI

UZUN TÜĞLÜ: SG    6126 PAŞA            ERHAN RIZA COŞKUN
 

24 AY ÜSTÜ KRAL SINIF DİŞİLER

1.V1    6031 KLEA VON MESSİNA            CENGİZ VARIŞLI
2.V2    6028 TAİGA VOM GÖTZBERG            ŞEVKET RAŞİT ENCAN
3.V3    6026 JULİE VON ALFA            MURAT TEMEL

24 AY ÜSTÜ KRAL SINIF ERKEKLER

1.V1    6140 TUNİ V.D.RİESER PERLE            TUNCAY REŞİT
2.V2    6123 DURAN VOM LANGENBUNGERT        ŞEVKET RAŞİT ENCAN
3.V3    6133 MAFFEY V.D.URBECKE            ERDİNÇ ERTÜRK
4.V4    6127 DİTO VAN NOORT            H.SEÇKİN ÇELİK/ORKAN SARICA
5.V5    6137 ERİC VOM NİKİ                BAHADIR KARABULUT

KARAKTER TESTİ:

6139    YETERSİZ
6134    YETERSİZ
6135    İFADELİ
6020    YETERSİZ
6024    YETERSİZ
6028    İFADELİ
6030    YETERSİZ

AÇIKLAMA: 3-12 AY NOTLARI:VV-ÇOK GELECEK VAAD EDİYOR, V-GELECEK VAAD EDİYOR , WV - AZ GELECEK VAAD EDİYOR
    12-24AY ÜSTÜ NOTLARI:  SG-PEK İYİ , G- İYİ , AUSSR.S.D.- SİLAH SESİNE DUYARLI, N.AUSSR.- YETERSİZ
    KRAL SINIF NOTLARI: V -MÜKEMMEL, SG -PEK İYİ, G -İYİ, N.AUSSR.- YETERSİZ

 

alt


 Orjinal Sayfa : http://www.ackisd.org.tr/?id=21&mod_action=show_entry&entry_id=74





  

Üzgünüm, bu içeriğe yorum eklemek için gerekli yetkilere sahip değilsiniz.

  

ALMANKURTLARI.COM

REKLAM

İSTATİSTİKLER

Ziyaret SayımızZiyaret SayımızZiyaret SayımızZiyaret SayımızZiyaret SayımızZiyaret SayımızZiyaret Sayımız
Ziyaret SayımızBugün1837
Ziyaret SayımızDün2058
Ziyaret SayımızBu Ay37374
Ziyaret SayımızGeçen Ay52383
Ziyaret SayımızSon 365 Gün661803

Şu Anda: 114 konuk çevrimiçi
IP: 54.161.71.87
Bugün: 21.Eyl.2018
Sempati Veteriner Kliniği