ÜYE PANELİPROFESYONELLER

Reklam

SİTE İÇİ ARAMATAKİPTE KALIN

AlmanKurtlari.com Facebook Sayfası

Almankurtlari.com Twitter 'da

Almankurtlari.com Twitter 'da

Buradasınız: Ana Sayfa » Kullanım Şartları

Gizlilik ve Kullanım Şartları

PDFYazdıre-Posta

Gizlilik ve Kullanım Şartları bölümü sık sık değiştirilebilir. Lütfen sürekli takip ediniz.. Bu siteye girdiğiniz anda bu kuralları kabul etmiş sayılırsınız..

AlmanKurtlari.com 'a hoş geldiniz. Burada, AlmanKurtlari.com 'un kullanım şartları, gizlilik politikası ile haklarımız ve haklarınız hakkında bilgiler sunulmaktadır.

Bu siteye veya bu sitenin herhangi bir sayfasına girerek, aşağıda belirtilen hususların tümünü kabul etmiş sayılırsınız. Lütfen bu sayfayı devamlı olarak takip ediniz. AlmanKurtlari.com 'un, bu sayfada ve/veya belirtilen hususlarda yapılan değişiklikleri kullanıcılara bildirme zorunluluğunun olmadığını, kullanıcıların bu sayfayı kendilerinin, sık sık kontrol etmeleri gerektiğini önemle hatırlatırız.

GENEL KURALLAR

AlmanKurtlari.com, kullanıcıların bir arada, seviyeli bir ortamda, bilgi paylaşımını sağlamak amacıyla kurulmuştur. Bunun yanında bilgilendirme, doğru ve güncel bilgiye ulaştırma, yanlış bilinenleri düzeltme gibi genel amaçları da vardır. Ancak her ne şekilde olursa olsun, AlmanKurtları.com dahilindeki hiç bir bilgi, sayfa veya paylaşımın doğruluğu hakkında hiç bir garanti vermemekteyiz. Bu bilgilerin kullanımı vb. tüm sorumluluk kullanan kişiye aittir, AlmanKurtlari.com bu konuda sorumluluk kabul etmez.

Sitede yapılan bilgi paylaşımlarının bir bölümü hayvan sağlığı konuları ile ilgili olabilir. Bu tür paylaşımlar hiç bir zaman bir profesyonelin yerini tutmaz. En doğru bilgiler için lütfen bir profesyonele başvurunuz. Sitede verilen hiç bir sağlık bilgisi hakkında herhangi bir garanti vermemekteyiz.

Site geneli ve forum bölümümüzde dahil olmak üzere, site üzerinde yapılan her türlü paylaşımın tüm sorumluluğu, paylaşımı yapan kullanıcıya aittir. Her ne kadar bu seviyeli ve saygın ortamı korumaya çalışan moderatör vb. görevlilerimiz olsa da, hiç birinin herhangi bir zorunluluğu olmadığını, yazılan mesajların doğru, seviyeli ve kurallara uygunluğundan sadece mesaj sahibinin sorumlu olduğunu hatırlatırız. Siteye yazılan görüş, öneri, mesaj, bilgi paylaşımı vb tüm mesaj ve içeriklerden, her ne şekilde olursa olsun site sahibi, yöneticisi, editörü veya moderatörü, servis sağlayıcısı vb. ne sorumluluk yüklenemez, yöneltilemez.

AlmanKurtlari.com, verdiğiniz bilgilerin doğruluğunu kontrol etmekle yükümlü değildir. Genel internet kuralları gereği, 13 yaşından küçüklerin siteye üye olmaları, kişisel bilgilerini vermeleri için ebebeynlerinden izin almış olmaları şarttır. 13 yaşından küçükseniz ve sistemi kullanıyorsanız, bu izni almış kabul edilirsiniz. Bu konuda tüm sorumluluk size aittir.

Sisteme üye olurken verdiğiniz mail adresi, şifre, kullanıcı adı gibi bilgileriniz, sistemimizide saklanmaktadır. Bu bilgiler, mümkün olan her türlü güvenlik kontrolünden geçirilmiş, güvenli bir sistemde saklanıyor olsa da, güvenlik açısından şifreleriniz, tekrar şifrelenerek sistemde saklanmasına rağmen, herhangi bir hack vb. olayı sonucunda çalınan hesaplar, bilgiler vb. den AlmanKurtlari.com sorumlu değildir. Elimizden gelen her türlü önlemi aldığımızı, ancak gelişen ve değişen internet ortamında, asla %100 güvenlik sağlanamayacağını, bu güvenlik önlemlerimizin aşılması durumunda sisteme kayıt olurken verdiğiniz kullanıcı adı, mail adresi ve şifre gibi bilgilerin çalınması durumunda herhangi bir sorumluluk kabul etmediğimizi açıkça belirtiyoruz.

AlmanKurtlari.com bünyesinde paylaştığınız tüm mesajlar, yazılarınız, resimleriniz veya fotoğraflar ile site içeriği olarak kabul edilebilecek tüm materyallerin her türlü kullanım hakkını AlmanKurtlari.com 'a da vermiş oluyorsunuz. Siteye herhangi bir fotoğraf eklediğinizde, bu fotoğrafın site içeriği olarak kabul edileceğini, üyeliğiniz sonlansa dahi siteden kaldırlmayabileceğini, bunu talep edemeyeceğinizi veya bu talebinizin yerine getirilme zorunluluğunun olmadığını kabul ediyorsunuz.

AlmanKurtlari.com 'a üye olduktan sonra, üyeliğinizin silinmesini iletişim yoluyla talep edebilirsiniz. Ancak üyeliğinizin silinmesi gibi bir garanti vermemekteyiz. Sistem hatalarına neden olacaksa, site düzenini bozacaksa veya sistem bu işlem sonucunda herhangi bir aksaklığa uğrayacaksa üyeliğiniz silinmeyebilir. Üyeliğinizin silinmesinde herhangi bir engel yoksa, talep etmişseniz ve talebiniz kabul edilmişse üyeliğiniz silinir. Ancak tekrar belirtmeliyiz ki; üyeliğiniz silinse dahi, siteye eklediğiniz herhangi bir mesaj, materyal, yazı, makale, resim, fotoğraf vb. için silme, kaldırma vb. talep edemezsiniz. Site içeriği olarak kabul edilmiş hiç bir kayıt, sistem devamlılığı açısından siteden kaldırılmamaktadır.

Bu sitede kişi veya şahısları suçlayıcı, küçük düşürücü şekilde içerik paylaşımı yapamaz, 3. şahıslara cevap hakkı doğurabilecek şekilde veya 3. şahısların izni olmadan kişisel bilgileri yayınlayıcı şekilde mesaj yazılamaz, içerik paylaşılamaz. Din, ırk, mezhep, siyasi konular, siyasi kimlikler vb. konularda paylaşım yapmak yasaktır. Gereksiz ve seviyeyi düşüren, kişisel tartışmalara giremezsiniz. Genel ahlak kurallarına dikkat etmelisiniz. Genel internet sitesi kullanım kuralları ve şartları AlmanKurtlari.com sitesinde de geçerlidir.

Sitemizde hiç bir şekilde telif haklarını ihlal eden, bu haklara aykırı içerik vb. paylaşımı yapılamaz. Telif haklarını ihlal eden hiç bir şeye izin vermiyor olsak da, göremediğimiz, gözümüzden kaçan veya dikkat etmediğimiz tüm konuları iletişim bölümünden bize bildirdiğinizde gereği yapıalacaktır.

Bu sayfada belirtilmeyen tüm konularda, sitemizin yöneticilerinin vereceği kararlar geçerli olup, unutulan, halen yazılmamış vb. hususlar nedeniyle bu sayfa yok sayılamaz, kural ihlali yapılamaz, verilen kararlar geçersiz sayılamaz. Bu sayfa sadece genel bir özetten ibarettir. Ayrıntılı bilgiler ve diğer kurallar için yöneticiler ile irtibata geçebilirsiniz.

KULLANIM ŞARTLARI

Hukuksal tartışma yaratmamak nedeniyle, eğer herhangi bir hükümet, polis, araştırma, Korsanlıkla Mücadele Gurubu, Hayvan Hakları Örgütü, hayvan koruma memuru, tarım müdürlüğü çalışanı, hayvanlarla ilgili başka bir yapılanma veya kurum çalışanı, şirket veya grup, veya herhangi ilgili bir gruba bağlı ya da bunlardan birisinin resmi çalışanı iseniz, bu WEB sitesine GİREMEZ ve bu siteden yararlanamazsınız..

Eğer üye olur veya siteme girerseniz, bu kurallara karşı gelmiş ve 1995 yılında Bill Clinton tarafından imzalanan 431.322.12 kodlu İnternet Mahremiyeti anlaşmasını ihlal etmişsiniz demektir. Ve buradan elde ettiğiniz dosyaları saklayarak, bizim internet sağlayıcı servisimizi ve/veya servislerimizi veya şirketlerini tehdit EDEMEZSİNİZ, ve bu siteye üye olan, bu siteyi kullanan ve bu siteye giren herhangi birisini ya da aile bireyleri aleyhine DAVA AÇAMAZSINIZ. Bu siteye girmekle ve bu siteye girmeye devam etmekle açıkça yukarıda belirtilen tüm koşulları kabul etmiş sayılırsınız ve bütün uluslar arası İnternet kuralları ve Türkiye Cumhuriyeti yasalarına göre bu site içeriği hakkında, site , site kurucusu ve üyeleri aleyhine bir faaliyette bulunamaz, aleyhine dava açamaz, delil toplayamaz, şahitlik yapamaz, bu site aleyhine olabilecek hiçbir faaliyette bulunamazsınız.

Buradan sonra koşulları kabul ederek SİTE’ye girdiğiniz takdirde, yukarıda belirtilen her şeyi kabul etmiş sayılırsınız, aksi taktirde, BU SİTEYİ HEMEN TERKEDİP DAHA İLERİYE DEVAM ETMEYİNİZ!

Bu sitede yazanların görüşleri ve fikirleri bu sitenin durumu, yapısı ve görüşlerini yansıtmamaktadır ve reklam ya da ürün onaylayıcı amaçlarla kullanılamaz. Buradan siteye devam etmekle, açıkça ve bilerek yukarıda belirtilen tüm kuralları ve koşulları kabul etmiş sayılırsınız ve bu sitenin tüm içeriğinin yerel, ulusal ve uluslar arası yasalara uygunluğunu onaylamış sayılırsınız. Bu siteye girmekle yukarıdaki tüm kural ve koşulları kabul etmiş sayılırsınız. Aksi taktirde şimdi “Kapat, ÇIKIŞ, veya oturuma şimdi son ver’e tıklayarak bu WEB sitesini terk etmelisiniz.

Eğer haklarımızı anlıyor ve onları kabul ediyorsanız bu demektir ki sitemizde gördüğünüz her hangi bir şey özeldir ve görünmemelidir. Bu bize ait kişisel WEB serverdir ve başkasına ait değildir.

Bu sitenin sunduğu hiçbir şey, ya da olanak için sorumluluk almıyor ve kabul etmiyoruz. Bu siteden öğrenilen herhangi yanlış ve sahte bir şey hiçbir şekilde hiç kimseye ve hatta bize karşı bile kullanılamayacaktır.

Bu siteden elde ettiği herhangi bir şey ile yasal olmayan işler yapanlar yasalar karşısında bireysel olarak sorumludurlar ve hiçbir şekilde sitemiz ya da içeriği hiçbir şekilde taraf olamaz ve gösterilemez.

Bu sitedeki tüm işlemler, sitenin üyeleri tarafından yapılmaktadır. Site yönetiminin bu işlemleri kontrol etme zorunluluğu olmadığı gibi, gönüllü olarak bu işlemi yapmaya çalışanlara da hiç bir sorumluluk yüklenemez. Site içinde yapılan her türlü işlemin tek sorumlusu ancak işlemi yapan kullanıcıdır. Site yönetimi, servis sağlayıcı ve diğer 3. şahıslara kesinlikle sorumluluk yüklenemez.

İLANLAR VE İLAN VERME ŞARTLARI İLE SORUMLULUK ALMAMA BEYANI

5199 sayılı Hayvanları Koruma Kanunu 'nun 5. maddesinin 3. fıkrasına göre ; Ev ve süs hayvanı satan kişiler, bu hayvanların bakımı ve korunması ile ilgili olarak yerel yönetimler tarafından düzenlenen eğitim programlarına katılarak sertifika almakla yükümlüdürler. 5199 sayılı Hayvanları Koruma Kanunu'nun 5. maddesinin 6. fıkrasına göre ; Ev ve süs hayvanlarının üretimini ve ticaretini yapanlar, hayvanları sahiplenen ve onu üretmek için seçenler annenin ve yavrularının sağlığını tehlikeye atmamak için gerekli anatomik, fizyolojik ve davranış karakteristikleri ile ilgili önlemleri almakla yükümlüdür. H.K.K. m. 14, 1 d bendi uyarınca canlı hayvan satışı yapanlar 16 yaşından küçüklere satış yapamazlar.

Yukarıda belirtilen maddeler uyarınca, bu siteyi kullanmaya devam ettiğinizde, ilan verirken, hayvan satış sertifikanız olduğunu, gerekli tüm önlemleri aldığınızı ve 16 yaşından küçüklere hayvan satışı yapmadığınızı kabul etmiş oluyorsunuz. Aksi durumlarda tüm sorumluluğun size ait olduğunu biliyor, bu ve benzer nedenlerle ortaya çıkabilecek tüm sorunlarda tek sorumluluğun sizde olduğunu kabul ediyorsunuz. Bu tür sorunlarda sitemizin, servis sağlayıcılarımızın ve yöneticilerimizin hiç bir sorumluluk taşımadığını kabul ediyor, bu sitedeki tüm işlemlerden, sadece işlemi yapan kullanıcının sorumlu olduğunu kabul ediyorsunuz.

Sitemiz özgür internet ortamında, evcil hayvan ilanlarının verilebildiği bir platformdur. Bu platformun kontrol sorumluluğu yoktur ve kullanıcının yaptığı her işlemden sadece kullanıcının kendisi sorumludur. Biz size, ilan verebileceğiniz bir ortam oluşturduk, nasıl ilanlar vereceğiniz, nelere dikkat edeceğiniz ve bu ilanları verebilmek için gerekli yetkilerinizin olup olmadığı yalnızca sizi ilgilendirmektedir.

YAŞ SINIRLANDIRMASI

Sitemizde 18 yaşından küçüklerin evcil hayvan satması, alması, ilan vermesi veya ilanlara cevap yazması, 13 yaşından küçüklerin üye olması veya siteyi kullanması yasaktır.

REKLAM, PROFESYONEL ÜYELİK VB. ÜCRETLİ HİZMETLER

AlmanKurtlari.com kullanıcılarına bazı ücretli hizmetler verebilir, ücretsiz olan hizmetlerini ücretli hale getirebileceği gibi tersini de yapabilir.

AlmanKurtlari.com bir internet sitesi olduğu için, her türlü hack, yasadışı erişim vb. unsurlara açıktır. Bu ve bundan dolayı doğabilecek her türlü sistem çökmeleri, geçici kapanmalar, sistem hataları, erişilememe gibi durumlar normal ve olağan karşılanmalı, bundan doğabilecek zararlardan AlmanKurtlari.com ve/veya sahip, görevli veya gönüllülerinin sorumlu olmadığı kabul edilmelidir. Ücretli hizmet alan şahıs veya firmaların bu hizmetleri eksiksiz almaları için elimizden gelen her şeyi yapmamıza rağmen, bu hizmetlerin aksaması durumunda herhangi bir hak veya tazminat talep edemeyeceklerini önemle belirtiyoruz.

Ücretli hizmetlerde ücret iadesi her ne sebeple olursa olsun, hizmetin alınmaya başlandığı an itibariyle artık yapılamaz. Bu nedenle ücretli hizmeti almadan önce kesin kararınızı vermelisiniz. Hizmeti kullanmaya başladığınız andan hatta hizmetin sizin kullanımınıza açıldığı andan itibaren ödediğiniz ücretin her ne sebeple olursa olsun iade edilmeyeceğini, iade, iptal veya başka bir hizmetle değiştirme talebinde bulunamayacağınızı kabul ediyorsunuz.

AlmanKurtlari.com verdiği ücretli hizmet şartlarını istediği zaman değiştirebilir, hizmeti tamamen iptal edebilir veya erteleyebilir. Ancak herhangi bir kural ihlali veya hizmeti alan tarafın kurallara uymaması, anlaşma şartlarını ihlal etmesi gibi durumlar haricinde AlmanKurtlari.com verdiği hizmetin devamlılığını sağlamak için çalışır.

Ücretli bir hizmet almış dahi olsa, site kullanım kuralları, bu sayfada ve forum bölümünde belirtilen tüm kurallar, tüm kullanıcılar için geçerli olduğu gibi, ücretli hizmet alan kullanıcılar için de aynen geçerlidir. Bu kurallara uyulmaması, ihlal veya muhalefet edilmesi, sitenin düzeninin bozulması, seviyesinin düşürülmesi veya bu tarz şeylere yol açacak faaliyetlerde bulunulması durumunda kullanıcının tüm hakları iptal edilebilir ve yine daha önce belirttiğimiz gibi herhangi bir geri ödeme, tazminat verilmez, talep de edilemez.

Ücretli hizmetler, kullanıcılara, sadece hizmeti satın alırken belirtiilen ve taahhüt edilen hak üstünlükleri sağlar. Bunun dışında ücretli hizmet alıyor diye, hiç bir kullanıcı, diğer kullanıcının yapamayacağı şeyleri yapamaz, kural ihlalinde bulunamaz.

Bu sayfada yazılanlarla birlikte, Profesyonel Üyelik tanıtım ve şartlarının yazılı olduğu sayfa ile, Reklam Hizmeti tanıtım ve şartlarının yazılı olduğu sayfalardaki kurallar da aynen geçerlidir.

SİTEDE TOPLANAN BİLGİLER VE COOKİE KULLANIMI

Sitemizi tam anlamıyla kullanabilmek için üye olmanız gerekebilir. Bu durumda kişisel bilgilerinizi vermeniz istenebilecektir. Bu bilgileri vermek istemiyorsanız, siteyi kullanmamakta serbestsiniz. Bu bilgiler istatistik hesaplamaları, reklam, promosyon, tanıtım gibi hizmetlerde kullanılabilir. Ancak bu kullanım kesinlikle spam, rahatsız edecek şekilde faaliyetler, 3. şahıslara satma vb. şeklinde olamaz. AlmanKurtlari.com, sisteme verdiğiniz bilgileri sizi mağdur edecek şekilde kullanmamaya azami gayret gösterecektir.

Sitemizi kullanabilmeniz için, sistemimiz, bilgisayarınızda bir çerez dosyası (Cookie) oluşturacaktır. Bu dosya sitemizi kullanabilmeniz için zorunlu ve gereklidir. Ancak bilgisayarınıza herhangi bir zarar vermeyecektir. Tüm interaktif sitelerde bu sistem kullanılmaktadır.

SİTE REKLAMLARI

Web sitemizi ziyaret ettiğiniz zamanlarda reklam hizmeti vermek için üçüncü taraf reklam şirketlerini kullanmaktayız. Söz konusu şirketler, bu sitelere ve diğer web sitelerine yaptığınız ziyaretlerden elde ettikleri (adınız, adresiniz, e-posta adresiniz veya telefon numaranız dışındaki) bilgileri ilginizi çekecek ürün ve hizmetlerin reklamını size göstermek için kullanabilir. Bu uygulama hakkında bilgi edinmek için ve söz konusu bilgilerin bu şirketler tarafından kullanılmasını engellemek üzere seçeneklerinizin neler olduğunu öğrenmek isterseniz burayı tıklayın; http://www.google.com/privacy_ads.html

Sitemizde 3. şahıs veya firmaların reklamlarını yayınlamaktayız. Bu reklamlar, reklam sağlayıcı firmalar tarafından otomatik seçilmekte olup, AlmanKurtlari.com 'un bu tür reklamlara müdahale hakkı çok sınırlıdır. Bu reklamlar genellikle site içeriğine uygun olmasına rağmen, arada site ile alakası olmayan çeşitli reklamlar da yayınlanabilmektedir. Tekrar belirtmeliyiz ki, sunduğumuz ücretli hizmetlerin ve site özellikleri ile sayfalarının tanıtım reklamları dışındaki reklamlar bizim müdahale edebileceğimiz reklamlar değildir.

Sitemiz haricindeki linkler, reklamlar, forum veya benzeri bölümlerde verilen dış linkler hakkında hiç bir sorumluluk kabul etmiyor, hiç bir garanti vermiyoruz. Dış bağlantılara ve reklamlara tıkladığınızdaki tüm sorumluluk size aittir. AlmanKurtlari.com yayınlanan reklamlar veya verilen linkler hakkında hiç bir sorumluluk kabul etmez.

HAKLARIMIZ

Her türlü şart ve koşulda, istediğimiz an site yayınına son verebilir, kampanyaları durdurabilir, değişiklik yapabilir, bir kullanıcıya hak verebilir veya bu hakkı geri alabiliriz.

Hiç bir gerekçe belirtmek zorunda olmaksızın bir içeriği kaldırabilir, kullanıcıyı engelleyebilir veya silebiliriz.

Eklenen tüm materyal, bilgi ve içeriği reklam, tanıtım, istatistik vb. sisteme yararlı mecralarda, 3. şahıslara satış, spam vb. genel kullanım kurallarına aykırı haller dışında istediğimiz gibi kullanabiliriz.

Sitenin bir bölümünü veya tamamını erişime kapatabilir, ücretli hizmetleri ücretsize çevirebilir veya tersini yapabiliriz.

Kullanım şartları ve kuralları ile gizlilik bölümlerini, forum kurallarını vb. kuralların ve şartların belirtildiği sayfaları istediğimiz an, herhangi bir izin almadan ve haber verme zorunluluğumuz olmadan değiştirebiliriz.

İstediğimiz kullanıcıya üst hak verebilir, istediğimiz kullanıcının haklarını geri alabilir veya geçici olarak sınırlandırabiliriz.

HAKLARINIZ

Site kurallarına bağlı kalmak koşuluyla sitemizin size sunulan hizmetlerinden yararlanabilir, forumlara katılabilir, makale vb. içerikleri okuyabilir, yorum yapabilir, puan verebilir, sosyal paylaşım ağlarında kaynak belirterek sitemizin bir bölümünü veya bir içeriğini paylaşabilir, soru sorabilir, destek isteyebilir vb. sitemizin özelliklerinden yararlanabilirsiniz.

SON SÖZ

Bu siteye girerek, www.almankurtlari.com ve/veya buna bağlı, benzer veya özdeş sitelerin hiç birine, adres veya site sahiplerine, servis sağlayıcılarına, çalışanlarına veya gönüllülerine, hiç bir yasal işlem yapamayacağınızı kabul ediyor, bu sitede kanıt toplama, ekran görüntüsü alma, yazı kopyalama, resim çekme, sitenin tümünü veya belirli bir kısmını kaydetme, saklama veya dağıtma gibi hiç bir faaliyeti yapamayacağınızı kabul ettiğinizi belirtiyorsunuz.

Buradaki ve kullanım şartları bölümümüzdeki ve/veya diğer bölümlerimizdeki kuralların istenildiği zaman değiştirilebileceğini, bu kuralları ve uyarıları sürekli takip etme yükümlülüğünüzün bulunduğunu, sitemizin bu kural değişikliklerini size bildirme zorunluluğunun olmadığını kabul ediyorsunuz.

Bu siteyi kullanan herkes, buradaki şartları ve ayrıca Kullanım Şartları bölümünü tamamen okumuş ve kabul etmiş sayılır. Aksi iddia edilemez, aksine işlem yapılamaz. Size bu siteyi kullanabilmeniz için belli şartlara bağlı kalmanız gerektiğini ve bu şartların sitemizde açıkça yazdığını söylüyor ve bu siteye girdiğiniz andan itibaren bu şartları kabul etmek zorunda olduğunuzu bildiriyoruz. Yaşınızı veya kişisel bilgilerinizi doğru yazmanız gerektiğini, yazmadığınız taktirde doğabilecek her türlü yasal durumlarda tek sorumluluğun size ait olduğunu belirtiyoruz.

Bu sayfada belirtilsin ya da belirtilmesin, doğabilecek tüm anlaşmazlıklarda, her türlü konuda, site sahibi ve/veya yöneticisinin söylediği geçerli olacak, siteden en üst seviyede sorumlu olan kişi veya kişilerin söyledikleri kural sayılacaktır.

Bu sayfada belirtilenleri kabul etmiyorsanız lütfen şu anda siteyi terk ediniz.

Ayrıca Sorumlusunuz : Forum Kuralları

AlmanKurtlari.com

Son Güncelleme tarihi yazılıdır. Bu tarih, bu sayfanın en son hangi tarihte değiştirildiğini gösterir. Sayfadaki kurallar, son değiştirildiği haliyle geçerlidir. İhlalin önce veya sonra olması önemli değildir. Taktir tamamen site yönetimindedir.

Son Güncelleme : 10.02.2011 11:54

ALMANKURTLARI.COM

REKLAM

İSTATİSTİKLER

Ziyaret SayımızZiyaret SayımızZiyaret SayımızZiyaret SayımızZiyaret SayımızZiyaret SayımızZiyaret Sayımız
Ziyaret SayımızBugün1050
Ziyaret SayımızDün2225
Ziyaret SayımızBu Ay27058
Ziyaret SayımızGeçen Ay65896
Ziyaret SayımızSon 365 Gün776396

Şu Anda: 48 konuk, 6 bot çevrimiçi
IP: 54.147.142.16
Bugün: 17.Kas.2018
Sempati Veteriner Kliniği