Merhaba, Ziyaretçi
Kullanıcı Adı Şifre: Beni hatırla
Reklam

26-27 Şubat 2011 Sv Turkei İzmir Eğitim Sınavı
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Hoş Geldiniz. Bu bölümde Alman Kurdu ile ilgili yarışmaları, organizasyonları vb. duyurabilir, çeşitli buluşma etkinlikleri, davetler vb. planlayabilir ve duyurabilirsiniz.
Lütfen Dikkat ! : Bu bölüm ulusal ve uluslararası etkinlikler içindir. Daha bölgesel etkinlikler için lütfen bölgesel kategorileri kullanınız.
  • Sayfa:
  • 1

BAŞLIK: 26-27 Şubat 2011 Sv Turkei İzmir Eğitim Sınavı

26-27 Şubat 2011 Sv Turkei İzmir Eğitim Sınavı 07 Şub 2011 14:11 #46

• admin
  • ( Yönetici )
  • Forum Yöneticisi
  • AlmanKurtlari.com
  • Gönderiler: 389
  • 
ACKISD tarafından, 26 - 27 Şubat 2011 tarihlerinde, İzmir 'de Sv Turkei İzmir Eğitim Sınavı gerçekleştirilecektir. Hakemliğini Peter Mayerl (SV Avusturya Eğitim Sorumlusu) yapacağı organizasyon için son başvuru tarihi 20.Kasım.2011 (Dikkat : 60 Puanlık kontenjan dolduğu an Kayıtlar kapanacaktır.) 'dir.

Bu resim ziyaretçiler için gizlidir. Görmek için lütfen giriş yapın ya da kayıt olun.

Konu ile ilgili derneğin yaptığı açıklama ;

26 ve 27 Şubat 2011 tarihlerinde İzmirde İş Köpekleri Eğitim Sınavı düzenlenecektir.

SV Hakemi: Sayın Peter Mayerl

Sınav türleri: BH (Refakat Sınavı),SchH A,1,2,3,FH 1,FH 2,RH 1

Dikkat: 2011 WUSV Dünya Şampiyonasına veya WUSV Universal Sieger'e katılmak isteyenler , bu Sınava veya Nisan'da düzenlenecek İstanbul Sınavına katılmak durumundalardır.Yönetmeliğimiz gereği bu Sınavlarda alınan sonuç ile Mayıs ayında yapılacak elemeler sonucu ile birlikte adaylar belirlenecektir.Detaylar için WUSV Elemeleri Yönetmeliğimizi okuyunuz.

Yer : İzmir-Foça,Bağarası Stadı

Sınav ücreti: 50.- TL

Son Kayıt Tarihi: 20 Şubat 2011 ( Dikkat 60 Puanlık kontenjan dolduğu an Kayıtlar kapanacaktır.)

Başvurular ve ayrıntılı bilgi için : www.ackisd.org/
TAVSİYE EDİYORUM : SEMPATİ VETERİNER KLİNİĞİ
Son Düzenleme: 08 Ara 2014 21:20 Üye: admin.
  • Sayfa:
  • 1
Sayfa oluşturulma süresi: 0.36 saniye
Sempati Veteriner Kliniği