Merhaba, Ziyaretçi
Kullanıcı Adı Şifre: Beni hatırla
Reklam


Profil mertgert44x

 • ÇEVRİMDIŞI
 • Registered
 • Seviye: Aktif Üye
 • Kayıt Tarihi: 21 Ara 2016
 • Son Ziyaret Tarihi: 27 May 2018
 • Zaman Dilimi: GMT +2:00
 • Yerel Zaman: 07:41
 • Gönderiler: 13
 • Profil Gösterimi: 232
 • Konum: Bilinmeyen
 • Cinsiyet: Bilinmiyor
 • Doğum günü: Bilinmiyor

İmza

Gönderiler

Gönderiler

emo
Diğer kızan dönemi için telefon numaranı yaz iketişine geçelim kardesim eğer istersen. Sağlam genetiği var resim atarım telefon numaranı bırakırsan
kütahyada 2 yaşında ...
emo
İyi genetiğe sahip 16 aylık erkek alman kurdum var. Eğer bir sonraki çifleşmede düşünürsen telefon numaranı ver resimlerini atayim. Diğer çiftleşme dönemine kadar bizimki 2 yaş civarı olur hem daha sağlıklı olur benim köpeğim içinde.
3 yaşında Alman shep ...
emo
Resimlerini yollar mısınız?
Secereli 18 aylık ır ...
emo
Resimleri az önceki yazıma ekledim. Çimdeki resimleri en güncel yani şimdiki haline en yakın olan hali. Nd kuru mama ile besliyorum. Resimlere bakıp değerli yorumlarınızı yaparsanız çok sevinirim. Saygılar...
Hangi alman kurdu ya ...
emo
Herkese yorumları için çok teşekkür ederim. Yavruyu aldıktan sonra size geri dönüş yapamadım. Küçük olanı seçtim. Adı paşa. Valla fırlama ne diğer köpekler gibi oyun oynuyor ne de kendini sevdiriyor. Oyundan anladığı ısırmak. Diğerleri gibi değil. Koşsak peşimizden kovalıyor paçaya saldırıyor sevmeye kalksak elimizi ısırıyor. Oyun ve diş kaşınması ısırması değil biraz daha sert ısırıyor, kanatıyor elimizi. Jiletciler gibi geziyorum
Hangi alman kurdu ya ...
emo
Özelden mesaj attım hocam haberiniz olsun.
18 aylık safkan alma ...
emo
Özelden mesaj attım bilginiz olsun hocam.
6 AYLIK ERKEK ALMAN ...
emo
Değerli yorumlarınız için teşekkür ederim. Bende biraz daha küçük olanı seçneye karar verdim şuan için. Maske olarak küçüğün yani patileri daha kızıl olanın daha mı koyu size göre de?
Hangi alman kurdu ya ...
emo
Haklısınız tabi. Peki resimlerden göründüğü kadarı ile siz hangisini tercih edersiniz. Ben kapkara maskeli olsun istiyorum görünüş olarak. İri yapılı olsun isterim. Tabiki sağlığı herzaman ilk sırada onu söylememe gerek bile yok. Sizce resimden gördüğünüz kadarıyla siz hangisini seçerdiniz.
Hangi alman kurdu ya ...
emo
Aynen öyle benim bilgim forumdakiler gibi olmadığı ve onlar gibi anlamadığım için foruma danışayim dedim. Resimden bende anlamıyorum o yüzden sorular halinde sorayim danışayim dedim.
Hangi alman kurdu ya ...
emo
Yorumunuz için teşekkür ederim. Yavruları sadece resimden görebiliyorum malesef çünkü farklı şehirden getirteceğim. Eğer yavruları canlı görebilme oraya gidip seçebilme şansım olsa evet dediğiniz gibi yapabilirdim ama malesef bilet masrafım çok olacağı için gidip görme şansım yok.
Hangi alman kurdu ya ...
emo
Yorumun için teşekkür ederim. Başka yorum yapacak yok mu? Birkaç öneriye daha ihtiyacım var
Hangi alman kurdu ya ...
emo
Merhaba, yeni üyeyim ve artık bende forumunuzun daimi üyesi olacağım. Size bir sorum var. Bu hafta alman kurdu yavrusu alacağım fakat iyi bilen birisine danışmak istiyorum. Bir köpek çiftliğinden alman kurdu yavrusu alacam uzun tüylü 2 erkek var ikiside kardeş fakat ikisi arasında kararsızım açıkcası ve sizin gibi bilgim olmadığı için iyi bilen birine danışmak istedim. Ben koyu siyah maskeli istiyorum. Babasının olduğunu söylediği bir resmi de ekliyorum.

1-) Sizce büyüyünce bu yavruların maskesi koyu olur mu yoksa dağılır mı iyice?

2-) 2 yavrudan birisinin tüyü daha kızıl. Aklımda kızıllıkla ilgili 2 soru var. Daha ufak görünen fakat kızıl olanın tüyü büyüyünce diğerine göre herzaman daha mı kızıl durur? Tüyü daha açık olan yavru tüy dökdükçe ve büyüyünce tüyü kızıla döner mi?

3-) Daha ufak olan büyüyünce daha yapılı mı durur? Çünkü böyle bir duyum aldım fakat her duyduğuma inanmak yerine araştırma yapmayı tercih ederim ama bu duyumumla ilgili bişey bulamadım internette ve size danışmak istedim

Sizce hangisi daha güzel olur büyüyünce. Maskeli, kızıl tüylü ve iri bir köpek istiyorum.Yazım yanlışlarım olduysa kusura bakmayın.
Hangi alman kurdu ya ...
Daha
Sayfa oluşturulma süresi: 0.30 saniye
Sempati Veteriner Kliniği