Merhaba, Ziyaretçi
Kullanıcı Adı Şifre: Beni hatırla
Reklam


Profil Matador

 • ÇEVRİMDIŞI
 • Registered
 • Seviye: Aktif Üye
 • Kayıt Tarihi: 02 Ara 2011
 • Son Ziyaret Tarihi: 19 Haz 2015
 • Zaman Dilimi: GMT +2:00
 • Yerel Zaman: 14:21
 • Gönderiler: 11
 • Profil Gösterimi: 3768
 • Konum: Bilinmeyen
 • Cinsiyet: Bilinmiyor
 • Doğum günü: Bilinmiyor

İmza

Gönderiler

Gönderiler

emo
Merhaba hala yavru arıyorsanız size yardımcı olabilirim.
Yavru alman kurdu ar ...
emo
Merhaba kızımı kuzularıma rahat vermeyip sürekli kovalayıp ısırdığı için satıyorum. Silivride bir GSD çiftliğinden aldım ananesi ve dedesi şecereli, tüm aşıları tam, 3.5 aylıktan beri bende RoyalCanin mama ve gerçek kuzu eti ile beslendi. Temel itaat komutlarının birkaçını biliyor, tüy renkleri gayet iyi. Avatar fotoğrafımda köpeği görebilirsiniz.
6 Aylık Dişi GSD Sat ...
emo
Bende çiftlikte bakıyorum kızıma ve oda uyuz oldu tedavi oldu ve geçti.Yardım edebilecek durumdaysanız başaralı olmuş bir tedavi anlatabilirim size
Belçika Kurdu İle İl ...
Kategori: Serbest Kürsü
emo
Açıklamalarınızın çok aydınlatıcı oldu çok teşükker ederim SAYGILAR...
Dog Food Analysis Di ...
emo
Öncelikle vermiş olduğunuz detaylı bilgi için çok teşekkür ederim.Veteriner kullandığım royal canin mamanın kalitesiz olduğunu değil böylebir sitenin var olduğunu ve göz atmamın faydalı olabileceğini söylemişti.Peki bu sitede 5 ve 6 yıldız almış olan Acana ve Orijen marka mamalar high premiummudur ve bir GSD için önerilebilirmi?
Dog Food Analysis Di ...
emo
Merhaba bir veterinerin vasıtasıyla mamaların TARAFSIZ ve sadece mamaların içerikleriyle ve kullanıcı geri dönüşlerine göre yıldız ile oylanan site olduğunu söylediği dog food analysis sitesine girdim ve incelediğimde bizim çok kaliteli dediğimiz bilindik high premium diye adlandırdığımız mamaların en iyisi 3 yıldızda kalmış olduğnu gördüm.5 ve 6 yıldız almış 2 markayı acana ve orijeni Türkiye'de bulabildim.Yıllardır bu işlerin içinde olan sizler bu siteden yada bu mamalardan haberdarmısınız?Sitede değerlendirildiği gibi süper zannettiğimiz mamalar aslında hayal kırıklığımı?
Dog Food Analysis Di ...
emo
Selamlar kızım sementayı 15 günöce bir çiflikten aldım aldığımda 4 aylıktı.15 günde birbirimize alıştık fakat frekensları bir türlü tutturamadık.En başta hayırdan kesinlikle anlamıyor,bu kısa sürede yaptığı yaramazlıklar anlatmakla bitmez gel git hiçbir komutta tık yok.Yemek kokusu,mama kabının sesi gibi mamayı hatırlatan şeyleri algılaynca çıldırıyor.Müstakil bir evde yaşıyorum ve çamurlu ayaklarıyla eve girdiği gün biraz itip kaktım fakat vurmadım.Daha önce 3 av köpeği yetiştirdim hiç bukadar şımarık köpeğim olmadı acaba çok daha ufakkenmi alsaydım diye düşünüyorum,yardım ederseniz çok sevinirim.
4,5 Aylık Kızım Şıma ...
emo
Diğer markalarında Alman Kurtlarına özel mamaları olduğunu bilmiyordum özürdilerim.Vermiş olduğunuz bilgilerden dolayıda çok teşekkür ederim.
Alman Kurduna Özel M ...
emo
Cevabınaza yakın bilgileri diğer başlıklar altında akomuştum zaten.Bahsetmek istediğim,diğer High Premium mamalarda German Sheperd Dog için üretilmiştir yazmıyo fakat bu ibare royal canin de var.Sormak istediğim bu ibareyi sanki terzinin üzerimize göre diktiği bir elbise olarak algılayarak bu mamayı kullanmamız gerektiğimi,yoksa nekadar German Sheperd Dog yazarsa yazsın diğer High premium mamalarla arasında hiçbir fark olmadığımıdır?
Alman Kurduna Özel M ...
emo
Merhaba royal canin in üzerinde almankurdu resmi olan ve alman kurtları için üretilmiştir ibaresi bulanan mamaları var.Bu bir satış stratejisimidir yoksa gerçekten almankurtlarına özel üretilmiş bir mamamıdır? SAYGILAR...
Alman Kurduna Özel M ...
emo
Aslında Almankurtlarına bir alman kurdum olmamasına rağmen 2007 de üye olmuştum, tam 5 sene sonra bir almankurduna sahip oldum bir kaç gün içinde çiftlikten alacağım heyecanlı ve mutluyum. İlkdefa bir foruma yazıyorum yanlışlıklarım varsa affola SAYGILAR...
Bu Güzel Sitede Bulu ...
Kategori: Herkese Merhaba
Daha
Sayfa oluşturulma süresi: 0.43 saniye
Sempati Veteriner Kliniği