Merhaba, Ziyaretçi
Kullanıcı Adı Şifre: Beni hatırla
Reklam


Profil erolctnr

 • ÇEVRİMDIŞI
 • Registered
 • Seviye: Aktif Üye
 • Kayıt Tarihi: 09 Eki 2014
 • Son Ziyaret Tarihi: 04 Eyl 2015
 • Zaman Dilimi: GMT +2:00
 • Yerel Zaman: 02:44
 • Gönderiler: 11
 • Profil Gösterimi: 856
 • Konum: Bilinmeyen
 • Cinsiyet: Bilinmiyor
 • Doğum günü: Bilinmiyor

İmza

Gönderiler

Gönderiler

emo
Zannedersem yanlis anlasilma olmus benim de oglum var.
Kızımıza Eş Arıyoruz ...
emo
Arkadaşlar Köpeğim için yardıma ihtiyacım var.
Köpeğim 4 yaşında bakmaya başlayalı 2,5 Ay oldu.
Köpeğimin geçmişi ile ilgili hiçbir bilgim yok.
Gün itibari ile bildiklerim. Tuvalet eğitimi var 24 saat kadar tuvaletini tutuyor kesinlikle eve yapmıyor. İsmini biliyor. Gel dediğinde her zaman olmasa da geliyor .Hayırı Biliyor . kulübesine yakın yerde hemen hemen tüm komutları dinliyor . İçeri diyorum kulubesine giriyor . Mamasını verirken atlamadan bekliyor.
Bana geldiğinden beri Bir Kere havladığını duymadım. Ambulans siren sesine uğuluyor. İlk geldiğinde insanlardan araçlardan ve köpeklerden korkuyordu . Kedi gördüğünde umursamadan yoluna devam ediyordu. Şimdileri ise insanlardan ona el kol hareketi ve bağırıp çağırmadıkları sürece korkmuyor. araçlardan artık korkmuyor. Kedi gördüğünde çıldırıyor. Ama hala Havlamadı ve köpeklerden korkuyor . Büyük bir alanda salıyorum gezinirken benden uzakta ise ve bir köpek gördüyse köpek ona hırlarsa korkuyor yanıma geliyor eğer ben yakınında isem köpek hırlasa da korkmadan duruyor.
Biraz daha korkusuz olmasını Alanını korumasını havlamasını Biraz daha hırçın olmasını yabancılara Havlamasını En önemlisi evimi ve beni korumasını istiyorum . 4 yaşında olmasına rağmen bunu öğrete bilir miyim. Yada özel eğitim ile öğretile bilirmi 4 YAŞINDA
4 Yaşındaki Köpeğim ...
emo
3,5 Yaşında çok kaliteli erkek köpeğime İzmir den eş arıyorum . Buradan irtibata geçebilirsiniz.
Köpeğim kızağındadır. Eğer dişi de kızağında ise sıkıntı yaşanacağını zannetmiyorum.
Saygılar
Kaliteli Oğluma Eş A ...
emo
Köpeğim 2 gün ishaldi dun (29/10/2014) itibari ile ishalliği geçti dediginiz gibi beslenmesi ile ilgili bir problemdi herhalde . İlginize teşekkür ederim.
Köpeğim İshal
emo
Verdiğiniz bilgilere ve ilginize çok teşekkür ederim saygılar.
Korkaklığı İçin Ne Y ...
emo
Ilginize tesekkur ederim.Kucuklugunde bende degildi oyuzden bilgim yok ama eziyet edildigini dusunmuyorum. Oyle bile olsa duzelme sansi varmi
Korkaklığı İçin Ne Y ...
emo
Beslenmesinde herhangi bir sıkıntı yok hareketli ve canlı Fakat İshal 27/10/2014 Tarihi itibari ile 2. gün ishal. Tuvalet alışkanlığı olmasına rağmen ishal olduğu için tutamıyor ve her yeri pisletiyor . Ne yapmalıyım.Şimdiden Teşekkürler.
Köpeğim İshal
emo
Admin sitede 3 konu paylaştım hiçbirine cevap alamadım ne sizin tarafınızdan ne üyeler den nede ziyaretçiler den .
Forum sitesi sizzce amacına ulaşıyor mu merak ediyorum.
Korkaklığı İçin Ne Y ...
emo
Merhaba yardımcı olursanız sevinirim .
3 yaşında Alman kurdum var kısa bir zaman evden uzaklaştı bulamadım . Tekrar evine geldiğinde arabalardan ve insanlardan korkuyordu 1 ay kadar geçti hala korkuyor yanımda biri elini kaldırsa kaçıyor .Bunun için ne yapmalıyım . bu korkaklığı nasıl gidere bilirim.
Korkaklığı İçin Ne Y ...
emo
Merhabalar
Sitede ve bir çok yerde şecere kelimesi kullanılıyor . Kelime anlamı olarak soy ağacı olduğunu biliyorum .Kköpeğimin şeceresini nasıl öğrenebilirim . Köpeğimin şeceresini bilmek bana ne kazandırır. Ne annesinin Nede babasının isimlerini biliyorum. Bunu biyolojik olarak mı öğrenmeliyim yada Öğrene bilirmiyim. Şeceresini öğrendiğimde köpeğimin safkan olduğunu da öğrenmiş mi olurum ?
Teşekkürler
Şecere Ne Demek ?
emo
Mrb köpeğinize çok uygun erkek köpeğim var ilgilenirseniz msj atın lütfen


İzmir Buca da ikamet ediyorum
Kızımıza Eş Arıyoruz ...
Daha
Sayfa oluşturulma süresi: 0.38 saniye
Sempati Veteriner Kliniği