Merhaba, Ziyaretçi
Kullanıcı Adı Şifre: Beni hatırla
Reklam

FORUM KURALLARI
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Forum Kuralları, sizlere seviyeli bir paylaşım platformu sunabilmemiz ve bu seviyeyi sürekli koruyabilmemiz için son derece önemlidir. Tüm üyelerimizin bu kurallara uymasını rica ediyoruz.
 • Sayfa:
 • 1

BAŞLIK: FORUM KURALLARI

FORUM KURALLARI 29 Oca 2011 19:44 #34

 • admin
 • ( Yönetici )
 • ÇEVRİMDIŞI
 • Forum Yöneticisi
 • AlmanKurtlari.com
 • Gönderiler: 389
 • 
ALMANKURTLARI.COM FORUM KURALLARI


LÜTFEN BAŞLIKLARINIZDA : YARDIM, ACİL, YARDIM EDİN, ACİL YARDIM VB. KELİMELER KULLANMAYINIZ !!!

*** Forumda yazılan mesajlardan tamamen yazan forum üyesi sorumludur. Şahısların yazdıkları yazılardan dolayı www.almankurtlari.com hiçbir sorumluluk kabul etmez.
*** Sitede yasadışı veya telif haklarını ihlal eden paylaşımlar yapmak yasaktır. Bu paylaşımları kasti yapan üyeler forumdan tamamen uzaklaştırılacaktır.
*** T.C. yasalarını ya da uluslararası kanunları, anlaşmaları, tüzükleri çiğneyen mesajlar foruma gönderilemez.
*** Foruma mesaj gönderirken, ardı arda birden fazla mesaj göndermek (flood yapmak), boş mesaj göndermek, konuyla alakası olmayan mesaj göndermek, +1, bence de, güzel, gibi belli bir amacı, paylaşımı olmayan mesaj göndermek yasaktır.
*** Topluluklar hakkında tahrik edici ve küçük düşürücü yazılar yazılamaz. Dini, siyasi veya mezhebe bağlı tartışmalar yapılamaz, mesajlar yazılamaz.
*** Tehdit edici, küfürlü, örf ve adetlere karşı, nefret dolu mesajlar göndermek; din, dil, ırk ayrımına yönelik iletiler göndermek ve materyaller kullanmak; forum yöneticilerini ve kullanıcılarını küçümser davranışlar sergilemek yasaktır.
*** Parti ve siyaset yazıları, resimleri ve avatarları yasaktır.
*** Her türlü taciz edici yazı yasaktır.
*** Forumda, warez, hack ve benzeri paylaşımlar, bu sitelere linkler vb yasaktır.
*** Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari değiştirme ve silme hakkına sahiptir.
*** Forum kurallarının güncellenme veya yenilerinin eklenmesi hakkı forum yöneticilerince her zaman saklıdır.
*** Mesajların tümünün büyük harflerle yazılması yasaktır.
*** Kredi kartı (cc) bilgileri vermek, özel mesajla dağıtmak, istemek veya paylaşmak yasaktır.
*** 3. şahıslara ait hiç bir kişisel bilgiyi paylaşmayınız.
*** Genel ahlak kurallarına ve site kurallarına aykırı avatar kullanmak yasaktır.
*** İmzada veya özel mesaj yolu ile site reklamı yapmak, almankurtlari.com sitesi hariç, herhangi bir siteden bir link “site adresi” vermek, imzada resim kullanmak, aşırı büyük fontla imzaya yazı yazmak kesinlikle yasaktır.
*** Forum ile ilgili sorunlarınızı (yönetim şekli, bölüm disiplini, bölümdeki yanlış kararlar, kilitlenen konu itirazı vb.)lütfen özel mesajla yöneticilere bildiriniz.
*** Bölümlerdeki sorunlarınız için öncelikle lütfen bölüm görevlileri ile özel mesaj yoluyla iletişime geçiniz. Sorununuz çözülmezse site yönetimine iletişim bölümünden veya özel mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz.
*** Birçok üyelik almak ve bu üyelikleri kendi konunuzu up etmek, kendi kendinize mesaj yazmak ve kendinize rep vermek gibi işlemleri gerçekleştirmek yasaktır. Bu işlemleri yaptığınız tespit edilirse forumdan tüm üyelikleriniz ve kendi üyeliğiniz silinir.
*** Sistemde kullanıcı adı değiştirilemez, lütfen talep etmeyiniz.
*** Üyeleri özel mesaj vb. ile taciz etmek, rahatsız etmek kesinlikle yasaktır. Bunlar tespit edildiği anda süresiz forumdan uzaklaştırılırsınız.
*** Bölüm sorumlusu olan Mod ve Asistanlarımızın uyarılarını lütfen dikkate alınız, uyarıları küçümsemek veya alaycı tavır ile cevap vermek, forumdan uzaklaştırılmanıza sebep olur. Bölüm sorumlusu olan Mod. Ve Asistanların uyarılarında hata var ise lütfen Admin veya Yöneticilerimize özel mesaj yolu ile bildirin.
*** İmzaların boyutlarına dikkat ediniz. Site görüntüsünü bozan imzalar tarafımızdan tamamen silinecektir. Bu yüzden imzalarınızı forum standartlarına uygun şekilde yazınız.
*** Konu içerisinde veya özel mesaj ile sizleri rahatsız eden “Küfür, Hakaret, Taciz vb. gibi” mesajlara kesinlikle cevap vermeyiniz. Bunları öncelikle bölüm görevlilerine, sonra site yöneticilerine özel mesaj ile iletiniz. Bu tür mesajlara cevap vermeniz sizin haksız duruma düşmeniz anlamına gelmektedir.
*** Profesyonel üyelik gerektiren bölümlere, profesyonel üyeler dışında ilan verilmesi yasaktır. Sürekli tekrarlar ve kötüye kullanım engellenme sebebidir.
*** Başlıklarınızın konu ile direkt alakası olmasına dikkat ediniz. "LÜTFEN YARDIM, ACİL YARDIM, ÇOK ACİL" vb. şekilde açılan konular silinecektir !
*** Bu sitede hiç bir şekilde yardım, para vb. toplanamaz.
*** Sitede verilen tüm ilanların sorumlulukları, ilanı veren ve ilanla ilgilenenlere aittir. Sitedeki ilanların hiç birinden AlmanKurtlari.com hiç bir şekilde sorumlu değildir. İlanların doğruluğu, ilan verenin güvenilirliği vb. tüm konularda sorumluluk size aittir.
*** Site görünümünü bozacak şekilde mesajlar yazmak, aşırı smiley kullanımı, tümü büyük harflerle yazmak, çok uzun mesajlar yazmak, aşırı resim yüklemek yasaktır.
*** 13 yaşından küçüklerin üye olması, mesaj yazması yasaktır.
*** Yardım amacı taşımayan, reklam kokan paylaşımlar kesinlikle yasaktır.
*** Alıntı yapılan konularda, mesajın sonuna "Alıntıdır" yazılması zorunludur.
*** Sitenin seviyesini düşürecek şekilde mesajlar yazmak, seviyesiz tartışmalara girmek, genel saygı kuralları çerçevesinin dışına çıkmak, kişisel tartışmalara girmek yasaktır.
*** Daha önce açılmış bir konu ile aynı paralelde konu açmak, arka arkaya mesajlar göndermek, gereksiz konular açmak yasaktır.
*** Lütfen konuları doğru kategorilere açınız. Sürekli yanlış kategorilere konu açan üyeler engellenecektir.
*** Foruma, sitenin düzenini bozacak, seviyesini düşürecek, kişileri, kurumları vb.. rencide edecek ve suçlayacak mesajlar yazılamaz. Sitenin düzenini bozmaya yönelik her türlü hareket, bloklanma sebebidir.
*** Foruma, siyasi içerikli, dini içerikli, insanların örf ve adetlerine, dini inançlarına ters düşecek, tartışma seviyesini düşürebilecek, kişilerin benlik haklarına zarar verebilecek, tahrik unsuru içeren mesajlar yazmayınız, konular açmayınız. AlmanKurtlari.com, siyasi veya dini tartışma platformu değildir.
*** Site veya üyeler ile ilgili olumsuz görüşlerinizi foruma yazmayınız. Özel mesaj servisimizi kullanarak, site yöneticilerine bildiriniz.
*** Açılan konuların, yazılan cevap veya mesajların, yorumların silinmeme garantisi yoktur. Yönetim, uygun olmayan tüm mesajları, uyarmaksızın silebilir, değiştirebilir, taşıyabilir, düzenleyebilir. Sitenin düzenini ve seviyesini korumak amacıyla yapılan düzenlemelere itiraz edilemez.
*** Burası bir arkadaş arama, sevgili edinme vb. platformu değildir. Siteyi ve forumu amacı dışında kullananlar engellenir.
*** Forum ortamına kişisel problemler ve anlaşmazlıklar taşınamaz. Kullanıcıların birbirine karşı kişisel saldırılar yapmalarına izin verilmez.
*** Forum yöneticilerini ve kullanıcılarını küçümser davranışlar sergilemek uyarısız sistemden uzaklaştırılma nedenidir.
*** Yöneticiler her yazılan mesajı yönetemeyebilirler. Yöneticilerden önce uygunsuz bir mesajla karşılaştığınızda lütfen yetkiliye raporla butonunu kullanarak rapor ediniz.
*** Birden fazla üyelik açmak yasaktır.
*** Bu sitenin genelinde TÜRKÇE kullanılmalıdır, yazım ve imla kurallarına dikkat edilmesi zorunludur.


Foruma üye olan herkes bu şartları ve kuralları kabul etmiş sayılır. Forum kuralları sıklıkla değiştirilebilir, lütfen takip ediniz..
TAVSİYE EDİYORUM : SEMPATİ VETERİNER KLİNİĞİ
Son Düzenleme: 05 Nis 2011 13:04 Üye: admin.
Konu kilitlendi.
Şu kullanıcılar Teşekkür etti: turhan_efe, Stella, nazouz, abdullahuzunbas, Hakanipek54
 • Sayfa:
 • 1
Sayfa oluşturulma süresi: 0.18 saniye
Sempati Veteriner Kliniği