Merhaba, Ziyaretçi
Kullanıcı Adı Şifre: Beni hatırla
Reklam

6 Aylık Dişi GSD Satılık Alman Kurdu
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
DİKKAT!! SADECE BİREYSEL İLANLAR İÇİNDİR !!! BU KURALI İHLAL EDEN ÜYELER FORUMDAN UZAKLAŞTIRILIRLAR !!
Bu bölüme satılık alman kurdunuz için bireysel ilan verebilirsiniz.

LÜTFEN DİKKAT ! : BU BÖLÜM SADECE BİREYSEL KULLANICILARIMIZDAN ALMAN KURDUNU SATMAK İSTEYENLER İÇİNDİR !
SADECE BİREYSEL İLANLAR İÇİNDİR ! FİRMA İLANLARI PROFESYONEL İLANLAR BÖLÜMLERİNE VERİLMEK ZORUNDADIR. FİRMA İLANI AÇMAK YASAKTIR !

BİREYSEL KULLANICILARIMIZ BU BÖLÜME 7 GÜN İÇİNDE EN FAZLA 1 ADET İLAN VEREBİLİRLER

-------- PROFESYONEL KULLANICI ----------
EĞER AKTİF OLARAK BU İŞİ YAPIYORSANIZ, AYNI ANDA SINIRSIZ SAYIDA İLAN VEREBİLMEK İSTİYORSANIZ,
BANA ÖZEL BİR ALT KATEGORİ OLSUN, İLANLARIM ÖNE ÇIKSIN, FİRMAMI, KENDİMİ TANITABİLECEĞİM SABİT BİR BAŞ KONU OLSUN,
KENDİ ALT KATEGORİMDE TAM YÖNETİM YETKİM OLSUN DİYORSANIZ; LÜTFEN PROFESYONEL KULLANICI OLUNUZ.
PROFESYONEL ÜYELİK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.
Bu resim ziyaretçiler için gizlidir. Görmek için lütfen giriş yapın ya da kayıt olun.
------------------------------------------------------------------------

Değerli Kullanıcımız; Bu bölümde bireysel alman kurdu satış ilanlarını görebilirsiniz.
Size bu işi profesyonel olarak yapan kişi / firmalardan alman kurdu almanızı tavsiye ediyoruz.
Eğer Profesyonellerden Alman Kurdu almak isteseniz buraya tıklayınız.

• Sayfa:
  • 1

BAŞLIK: 6 Aylık Dişi GSD Satılık Alman Kurdu

6 Ayl​​ık Di​şi GSD Satılık Alman Kurdu 20 Şub 2012 11:56 #399

• Matador
  • ( Kullanıcı )
  • Aktif Üye
  • Gönderiler: 10
  • 
Merhaba kızımı kuzularıma rahat vermeyip sürekli kovalayıp ısırdığı için satıyorum. Silivride bir GSD çiftliğinden aldım ananesi ve dedesi şecereli, tüm aşıları tam, 3.5 aylıktan beri bende RoyalCanin mama ve gerçek kuzu eti ile beslendi. Temel itaat komutlarının birkaçını biliyor, tüy renkleri gayet iyi. Avatar fotoğrafımda köpeği görebilirsiniz.
Son Düzenleme: 20 Şub 2012 17:46 Üye: admin.
  • Sayfa:
  • 1
Sayfa oluşturulma süresi: 0.31 saniye

CEVAP BEKLEYEN SON KONULAR

EN AKTİF ÜYELER

Üye Mesaj Sayısı
admin 403
mmertcakmak 58
oskiposki 40
ıce 28
Aydogan 21
Sempati Veteriner Kliniği