Merhaba, Ziyaretçi
Kullanıcı Adı Şifre: Beni hatırla
Reklam

6,5 Yaşında Bakımlı Erkek Alman Kurdu
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
DİKKAT!! SADECE BİREYSEL İLANLAR İÇİNDİR !!! BU KURALI İHLAL EDEN ÜYELER FORUMDAN UZAKLAŞTIRILIRLAR !!
Bu bölüme satılık alman kurdunuz için bireysel ilan verebilirsiniz.

LÜTFEN DİKKAT ! : BU BÖLÜM SADECE BİREYSEL KULLANICILARIMIZDAN ALMAN KURDUNU SATMAK İSTEYENLER İÇİNDİR !
SADECE BİREYSEL İLANLAR İÇİNDİR ! FİRMA İLANLARI PROFESYONEL İLANLAR BÖLÜMLERİNE VERİLMEK ZORUNDADIR. FİRMA İLANI AÇMAK YASAKTIR !

BİREYSEL KULLANICILARIMIZ BU BÖLÜME 7 GÜN İÇİNDE EN FAZLA 1 ADET İLAN VEREBİLİRLER

-------- PROFESYONEL KULLANICI ----------
EĞER AKTİF OLARAK BU İŞİ YAPIYORSANIZ, AYNI ANDA SINIRSIZ SAYIDA İLAN VEREBİLMEK İSTİYORSANIZ,
BANA ÖZEL BİR ALT KATEGORİ OLSUN, İLANLARIM ÖNE ÇIKSIN, FİRMAMI, KENDİMİ TANITABİLECEĞİM SABİT BİR BAŞ KONU OLSUN,
KENDİ ALT KATEGORİMDE TAM YÖNETİM YETKİM OLSUN DİYORSANIZ; LÜTFEN PROFESYONEL KULLANICI OLUNUZ.
PROFESYONEL ÜYELİK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.
Bu resim ziyaretçiler için gizlidir. Görmek için lütfen giriş yapın ya da kayıt olun.
------------------------------------------------------------------------

Değerli Kullanıcımız; Bu bölümde bireysel alman kurdu satış ilanlarını görebilirsiniz.
Size bu işi profesyonel olarak yapan kişi / firmalardan alman kurdu almanızı tavsiye ediyoruz.
Eğer Profesyonellerden Alman Kurdu almak isteseniz buraya tıklayınız.

• Sayfa:
  • 1

BAŞLIK: 6,5 Yaşında Bakımlı Erkek Alman Kurdu

6,5 Yaşında Bakımlı Erkek Alman Kurdu 15 Tem 2013 14:08 #744

• feyzi
  • ( Kullanıcı )
  • Yeni Üye
  • Gönderiler: 1
  • 
Bakımlı alman kurdu aşıları ve karnesi mevcut. iş dolayısıyla verilecektir.
hiç çifleştirilmedi
erkektir diksiyonu ve duruşu çok güzeldir.
1 aylık yavruyken alınmış. iş dolayından zorunlu olarak vermek durumundayım. sembolik rakamlara verilir amaç para değil gerçek sahiplenecek birini bulmaktır. ilgilenenlere verilecektir.
Son Düzenleme: 20 Tem 2013 07:31 Üye: admin.

Cvp: 6.5 YAŞ ALMAN KURDU ERKEK 16 Tem 2013 10:11 #746

• panço
  • ( Kullanıcı )
  • Yeni Üye
  • Gönderiler: 2
konum olarak neresi peki ?

Cvp: 6.5 YAŞ ALMAN KURDU ERKEK 20 Oca 2014 23:39 #1144

• onur7070
  • ( Kullanıcı )
  • Yeni Üye
  • Gönderiler: 1
merhaba feyzi bey ben antalyadan yazıyorum size köpeginizi sahiplenmek isterim köpeginizin kalacagı yeri görüp içiniz rahat bir şekilde verebilirsiniz benim zaten şu anda besledigim bir adet alman kurdum var hem onun yanına yoldaş olur hemde bana bir arkadaş

tel 0546

BURADA ZİYARETÇİLER İÇİN GİZLİ BİLGİ BULUNMAKTADIR.
GÖRMEK İÇİN ÜCRETSİZ KAYIT OLUNUZ VEYA HESABINIZA GİRİŞ YAPINIZ.

Son Düzenleme: 26 Oca 2014 23:46 Üye: admin.
  • Sayfa:
  • 1
Sayfa oluşturulma süresi: 0.21 saniye
Sempati Veteriner Kliniği