Merhaba, Ziyaretçi
Kullanıcı Adı Şifre: Beni hatırla
Reklam

5 Aylık Şecereli Safkan Maskeli Alman Kurdu
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
DİKKAT!! SADECE BİREYSEL İLANLAR İÇİNDİR !!! BU KURALI İHLAL EDEN ÜYELER FORUMDAN UZAKLAŞTIRILIRLAR !!
Bu bölüme satılık alman kurdunuz için bireysel ilan verebilirsiniz.

LÜTFEN DİKKAT ! : BU BÖLÜM SADECE BİREYSEL KULLANICILARIMIZDAN ALMAN KURDUNU SATMAK İSTEYENLER İÇİNDİR !
SADECE BİREYSEL İLANLAR İÇİNDİR ! FİRMA İLANLARI PROFESYONEL İLANLAR BÖLÜMLERİNE VERİLMEK ZORUNDADIR. FİRMA İLANI AÇMAK YASAKTIR !

BİREYSEL KULLANICILARIMIZ BU BÖLÜME 7 GÜN İÇİNDE EN FAZLA 1 ADET İLAN VEREBİLİRLER

-------- PROFESYONEL KULLANICI ----------
EĞER AKTİF OLARAK BU İŞİ YAPIYORSANIZ, AYNI ANDA SINIRSIZ SAYIDA İLAN VEREBİLMEK İSTİYORSANIZ,
BANA ÖZEL BİR ALT KATEGORİ OLSUN, İLANLARIM ÖNE ÇIKSIN, FİRMAMI, KENDİMİ TANITABİLECEĞİM SABİT BİR BAŞ KONU OLSUN,
KENDİ ALT KATEGORİMDE TAM YÖNETİM YETKİM OLSUN DİYORSANIZ; LÜTFEN PROFESYONEL KULLANICI OLUNUZ.
PROFESYONEL ÜYELİK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.
Bu resim ziyaretçiler için gizlidir. Görmek için lütfen giriş yapın ya da kayıt olun.
------------------------------------------------------------------------

Değerli Kullanıcımız; Bu bölümde bireysel alman kurdu satış ilanlarını görebilirsiniz.
Size bu işi profesyonel olarak yapan kişi / firmalardan alman kurdu almanızı tavsiye ediyoruz.
Eğer Profesyonellerden Alman Kurdu almak isteseniz buraya tıklayınız.

• Sayfa:
  • 1

BAŞLIK: 5 Aylık Şecereli Safkan Maskeli Alman Kurdu

5 Aylık Şecereli Safkan Maskeli Alman Kurdu 24 Oca 2014 14:28 #1149

• furkan
  • ( Kullanıcı )
  • Yeni Üye
  • Gönderiler: 1
  • 
Safkan 5 aylık anne baba şampiyon şecereli temel eğitimli maskeli dişi alman kurdum satılıktır.

Resimlerde annesi ASYA VONTUNI ve babası SG13 DASTY VON MELANCHTON belirtilmis ve seceresi ile kanitlanmistir. İlk 2. Ayki resmi ve son hali gösterilmistir. Bütün aşı ve kontrolleri yapılmıştır. Proplan adlı kaliteli mama ile itina ile bakıyorum 2 ay önce özel bir ciftlikten damizlik olarak kullanmak icin satin almis ve ozenle bakmistim fakat askerlik yuzunden acil satiliktir.

Iletisim bilgileri

Furkan OFLU 0542

BURADA ZİYARETÇİLER İÇİN GİZLİ BİLGİ BULUNMAKTADIR.
GÖRMEK İÇİN ÜCRETSİZ KAYIT OLUNUZ VEYA HESABINIZA GİRİŞ YAPINIZ.

BURADA ZİYARETÇİLER İÇİN GİZLİ BİLGİ BULUNMAKTADIR.
GÖRMEK İÇİN ÜCRETSİZ KAYIT OLUNUZ VEYA HESABINIZA GİRİŞ YAPINIZ.

@ hotmail.com.tr Rize / MERKEZ gonderim konusunda yardimci olurum dusunenler ulasabilir.

.....
....

Telefondan yayinladigim icin resimler cikmadi arkadaslar ilgilenenler ulasirsa resim video gosterebilirim saygilarimla.
Son Düzenleme: 27 Oca 2014 00:07 Üye: admin.

Cvp: 5 Aylık Şecereli Safkan Maskeli Alman Kurdu 11 Şub 2014 03:38 #1195

• seci
  • ( Kullanıcı )
  • Aktif Üye
  • Gönderiler: 6
merhaba ben köpeğinizle ilgileniyorum özel mesajdan yazmıştım size ama görmediniz sanırım bana fotoğraflarını gönderebilir misiniz?

Cvp: 5 Aylık Şecereli Safkan Maskeli Alman Kurdu 02 Haz 2014 11:12 #1409

satılmadı ise talibim fiyat ve resimlerini iletirmisiniz.
Son Düzenleme: 04 Haz 2014 14:29 Üye: abdullahuzunbas.

Cvp: 5 Aylık Şecereli Safkan Maskeli Alman Kurdu 27 Şub 2016 11:50 #2154

• GÜVEN
  • ( Kullanıcı )
  • Yeni Üye
  • Gönderiler: 1
HALA YAVRUNUZ SİZDEYSE VE SAHİPLENİLMEDİYSE CİNSİYET FİYAT VE FOTOĞRAF ALABİLİRMİYİM
  • Sayfa:
  • 1
Sayfa oluşturulma süresi: 0.25 saniye
Sempati Veteriner Kliniği