Merhaba, Ziyaretçi
Kullanıcı Adı Şifre: Beni hatırla
Reklam

3 buçuk aylık alman kurdu satılık!
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
DİKKAT!! SADECE BİREYSEL İLANLAR İÇİNDİR !!! BU KURALI İHLAL EDEN ÜYELER FORUMDAN UZAKLAŞTIRILIRLAR !!
Bu bölüme satılık alman kurdunuz için bireysel ilan verebilirsiniz.

LÜTFEN DİKKAT ! : BU BÖLÜM SADECE BİREYSEL KULLANICILARIMIZDAN ALMAN KURDUNU SATMAK İSTEYENLER İÇİNDİR !
SADECE BİREYSEL İLANLAR İÇİNDİR ! FİRMA İLANLARI PROFESYONEL İLANLAR BÖLÜMLERİNE VERİLMEK ZORUNDADIR. FİRMA İLANI AÇMAK YASAKTIR !

BİREYSEL KULLANICILARIMIZ BU BÖLÜME 7 GÜN İÇİNDE EN FAZLA 1 ADET İLAN VEREBİLİRLER

-------- PROFESYONEL KULLANICI ----------
EĞER AKTİF OLARAK BU İŞİ YAPIYORSANIZ, AYNI ANDA SINIRSIZ SAYIDA İLAN VEREBİLMEK İSTİYORSANIZ,
BANA ÖZEL BİR ALT KATEGORİ OLSUN, İLANLARIM ÖNE ÇIKSIN, FİRMAMI, KENDİMİ TANITABİLECEĞİM SABİT BİR BAŞ KONU OLSUN,
KENDİ ALT KATEGORİMDE TAM YÖNETİM YETKİM OLSUN DİYORSANIZ; LÜTFEN PROFESYONEL KULLANICI OLUNUZ.
PROFESYONEL ÜYELİK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.
Bu resim ziyaretçiler için gizlidir. Görmek için lütfen giriş yapın ya da kayıt olun.
------------------------------------------------------------------------

Değerli Kullanıcımız; Bu bölümde bireysel alman kurdu satış ilanlarını görebilirsiniz.
Size bu işi profesyonel olarak yapan kişi / firmalardan alman kurdu almanızı tavsiye ediyoruz.
Eğer Profesyonellerden Alman Kurdu almak isteseniz buraya tıklayınız.

• Sayfa:
  • 1

BAŞLIK: 3 buçuk aylık alman kurdu satılık!

3 buçuk aylık alman kurdu satılık! 08 Ara 2015 15:34 #2093

• gulerbaran
  • ( Kullanıcı )
  • Aktif Üye
  • Gönderiler: 13
  • 
alman kurdu yavrusu. 3ay 10 günlük dişidir. anne altından çiftlikten alınmıştır. adı lili. gazete egitimi var gazete olmadan tuvaletini yapmaz. yat otur bekle yavas gel gibi komutlari biliyor. şehir dışına gönderim yoktur. sadece kütahya içi yada gelip almanız gerekiyor. sadece bahçeli kişiler yazsın.aramayın mesaj bırakın dönüş sağlanacaktır 05459547244
Ekler:
  • Dosya Ekle Bu resim ziyaretçiler için gizlidir. Görmek için lütfen giriş yapın ya da kayıt olun.

Cvp: 3 buçuk aylık alman kurdu satılık! 16 Ara 2015 18:12 #2098

• gulerbaran
  • ( Kullanıcı )
  • Aktif Üye
  • Gönderiler: 13
güncel acil satılık!
  • Sayfa:
  • 1
Sayfa oluşturulma süresi: 0.34 saniye
Sempati Veteriner Kliniği