Merhaba, Ziyaretçi
Kullanıcı Adı Şifre: Beni hatırla
Reklam

6 aylık oğlum paşa bana hala çok kuçük geliyor
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Alman Kurdu Sağlığı bölümümüze hoş geldiniz. Bu bölümde sağlık ile ilgili konularda sorular sorabilir, profesyonel üyelerimizden yardım alabilirsiniz.

Lütfen Dikkat ! :Yeni konu açmadan önce, lütfen daha önce açılan konuları inceleyiniz, arama yapınız, eğer sorunuzun cevabını bulamazsanız yeni konu açınız.

BAŞLIKLARDA "LÜTFEN YARDIM" , "ACİL" , "YARDIM EDİN" .... vb. KULLANMAK YASAKTIR. BU ŞEKİLDEKİ KONULAR SİLİNECEKTİR !

LÜTFEN YENİ KONU AÇMADAN ÖNCE FORUMDA ARAMA YAPINIZ !
  • Sayfa:
  • 1

BAŞLIK: 6 aylık oğlum paşa bana hala çok kuçük geliyor

6 aylık oğlum paşa bana hala çok kuçük geliyor 06 Mar 2017 08:26 #2401

• mouse545
  • ( Kullanıcı )
  • Aktif Üye
  • Gönderiler: 11
  • 
Merhabalar arkadaşlar 2 aylıkken aldığım oğlum paşa şimdi 6 aylık oldu fakat bana hala çok küçük geliyor resimleri paylaşacağım birde kopeyim workline mı show line mı yorumlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler.
Ekler:
  • Dosya Ekle Bu resim ziyaretçiler için gizlidir. Görmek için lütfen giriş yapın ya da kayıt olun.
  • Dosya Ekle Bu resim ziyaretçiler için gizlidir. Görmek için lütfen giriş yapın ya da kayıt olun.

Cvp: 6 aylık oğlum paşa bana hala çok kuçük geliyor 08 Mar 2017 15:12 #2402

• mouse545
  • ( Kullanıcı )
  • Aktif Üye
  • Gönderiler: 11
Arkdaslar konu guncel orumlarınızı beklıyorum buda vedıosu

Cvp: 6 aylık oğlum paşa bana hala çok kuçük geliyor 08 Nis 2017 21:03 #2420

• mmertcakmak
  • ( Kullanıcı )
  • Altın Üye
  • Gönderiler: 123
Daha yavru ve büyücek köpeklerde genetik ve dış faktör bu konu da etkilidir. Böyle şeyleri dert etmeyin canınızla eğlenmeye ona iyi gelmeye bakın.
  • Sayfa:
  • 1
Sayfa oluşturulma süresi: 0.10 saniye
Sempati Veteriner Kliniği