Merhaba, Ziyaretçi
Kullanıcı Adı Şifre: Beni hatırla
Reklam

6 aylık alman kurdu kulak problemi?
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Alman Kurdu Sağlığı bölümümüze hoş geldiniz. Bu bölümde sağlık ile ilgili konularda sorular sorabilir, profesyonel üyelerimizden yardım alabilirsiniz.

Lütfen Dikkat ! :Yeni konu açmadan önce, lütfen daha önce açılan konuları inceleyiniz, arama yapınız, eğer sorunuzun cevabını bulamazsanız yeni konu açınız.

BAŞLIKLARDA "LÜTFEN YARDIM" , "ACİL" , "YARDIM EDİN" .... vb. KULLANMAK YASAKTIR. BU ŞEKİLDEKİ KONULAR SİLİNECEKTİR !

LÜTFEN YENİ KONU AÇMADAN ÖNCE FORUMDA ARAMA YAPINIZ !
  • Sayfa:
  • 1

BAŞLIK: 6 aylık alman kurdu kulak problemi?

6 aylık alman kurdu kulak problemi? 27 Ara 2014 23:47 #1712

• mert174
  • ( Kullanıcı )
  • Aktif Üye
  • Gönderiler: 5
  • 
Benim 6 aylık ack disi ama kulaklari kalkmadı annesi safkan gorduk bsbasi baska yereymis fotorafini gostrrdi. Veteriner annesi iki defa ciftleistir diyo kirma diyo herseyi denedim kalsiyum devit 3 kalib ama kalkmadi ne yapabilirim.
Ekler:
  • Dosya Ekle Bu resim ziyaretçiler için gizlidir. Görmek için lütfen giriş yapın ya da kayıt olun.

Cvp: 6 aylık alman kurdu kulak problemi? 27 Ara 2014 23:49 #1713

• mert174
  • ( Kullanıcı )
  • Aktif Üye
Kullandigim mama pro plan

Cvp: 6 aylık alman kurdu kulak problemi? 29 Ara 2014 09:40 #1719

• mert174
  • ( Kullanıcı )
  • Aktif Üye
Guncel

Cvp: 6 aylık alman kurdu kulak problemi? 11 Oca 2015 13:21 #1738

• canoncuue
  • ( Kullanıcı )
  • Aktif Üye
  • Gönderiler: 4
Merak etme birgün bir bakmışsın biri diğer gün ikiside kalkmış vaziyette daha kücük ama güzelde bir canlı tüyü kadar ömrü olsun. Kulaklarını sevmemeye gayret göstermen kafi . güzel bir canlı.

Cvp: 6 aylık alman kurdu kulak problemi? 28 Oca 2015 04:22 #1744

• matagun
  • ( Kullanıcı )
  • Kıdemli Üye
  • Gönderiler: 22
Bella 10 aylık oldu kulağının birisi hep dik diğer bazen dikleşiyor bugünden itibaren yumurta kabuğunu ezip vermeye başladım bakalım etkisi olacakmı
Bu resim ziyaretçiler için gizlidir. Görmek için lütfen giriş yapın ya da kayıt olun.

Bu resim ziyaretçiler için gizlidir. Görmek için lütfen giriş yapın ya da kayıt olun.

JOE

Cvp: 6 aylık alman kurdu kulak problemi? 28 Oca 2015 04:25 #1745

• matagun
  • ( Kullanıcı )
  • Kıdemli Üye
  • Gönderiler: 22
bazende böyle kalkıyor
JOE
  • Sayfa:
  • 1
Sayfa oluşturulma süresi: 0.37 saniye
Sempati Veteriner Kliniği