Merhaba, Ziyaretçi
Kullanıcı Adı Şifre: Beni hatırla
Reklam

5 aylık almaan kurdu tuyleriiii !!!!
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Alman Kurdu Sağlığı bölümümüze hoş geldiniz. Bu bölümde sağlık ile ilgili konularda sorular sorabilir, profesyonel üyelerimizden yardım alabilirsiniz.

Lütfen Dikkat ! :Yeni konu açmadan önce, lütfen daha önce açılan konuları inceleyiniz, arama yapınız, eğer sorunuzun cevabını bulamazsanız yeni konu açınız.

BAŞLIKLARDA "LÜTFEN YARDIM" , "ACİL" , "YARDIM EDİN" .... vb. KULLANMAK YASAKTIR. BU ŞEKİLDEKİ KONULAR SİLİNECEKTİR !

LÜTFEN YENİ KONU AÇMADAN ÖNCE FORUMDA ARAMA YAPINIZ !
  • Sayfa:
  • 1

BAŞLIK: 5 aylık almaan kurdu tuyleriiii !!!!

5 aylık almaan kurdu tuyleriiii !!!! 10 Eyl 2015 11:42 #2022

• aylinxx
  • ( Kullanıcı )
  • Aktif Üye
  • Gönderiler: 10
  • 
arkadaşlar kopegım safkan alman kurdu ama tek bı sorunumuz var tuylerii yavru tuylerının ustu sıyah boynu sarı aşırı tuy dokuyor ve yenı tuylerı ustunde beyaz cıkkıyor napabılırım acıl yardım!!!

Cvp: 5 aylık almaan kurdu tuyleriiii !!!! 12 Eyl 2015 00:18 #2024

• mmertcakmak
  • ( Kullanıcı )
  • Altın Üye
  • Gönderiler: 123
onlar zamanla koyulaşacak siz sadece her gün iyi bir tarakla tarayın korkmayın fotoğrafını atsaydınız sevinirdik

Cvp: 5 aylık almaan kurdu tuyleriiii !!!! 08 Eki 2015 20:16 #2046

• aylinxx
  • ( Kullanıcı )
  • Aktif Üye
tamam atarım bir ara D:D: ya şimdide yeni bir sorunumuz var sokağa cıkarmıyoruz haavalar falan soguk dıye bugun cıkardım 3 gun cıkmamıstı ya acayip enerjik zor tutuyorum yolda herkesın ustune atlıyo ellerımı ısırıyo napıcam ben

Cvp: 5 aylık almaan kurdu tuyleriiii !!!! 09 Eki 2015 21:18 #2049

• mmertcakmak
  • ( Kullanıcı )
  • Altın Üye
  • Gönderiler: 123
3 gün çıkartmazsanız öyle olur. Benim Zef i her gün çıkartıyorum her gün öyle kemiriyo beni üstüme zıplıyo ama başkasına yapamıyo. Çünkü ona başkasına ben izin vermediğim sürece oynamasını yasakladım. Bunu hayır komutuyla halledebilirsiniz.

Cvp: 5 aylık almaan kurdu tuyleriiii !!!! 31 Eki 2015 16:54 #2073

• aylinxx
  • ( Kullanıcı )
  • Aktif Üye
dinlemiyor bazen tanımadıklarına atlıyo pazartesi egitime başlatıcaz ins düzelir biraz yılışık cok sevdıgım ıcın mı acaba habire askım sevgılım vs seyler dıyorum :dd
  • Sayfa:
  • 1
Sayfa oluşturulma süresi: 0.19 saniye
Sempati Veteriner Kliniği