Merhaba, Ziyaretçi
Kullanıcı Adı Şifre: Beni hatırla
Reklam

4 Aylık Erkek Alman Kurdum Zayıf mı?
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Alman Kurdu Sağlığı bölümümüze hoş geldiniz. Bu bölümde sağlık ile ilgili konularda sorular sorabilir, profesyonel üyelerimizden yardım alabilirsiniz.

Lütfen Dikkat ! :Yeni konu açmadan önce, lütfen daha önce açılan konuları inceleyiniz, arama yapınız, eğer sorunuzun cevabını bulamazsanız yeni konu açınız.

BAŞLIKLARDA "LÜTFEN YARDIM" , "ACİL" , "YARDIM EDİN" .... vb. KULLANMAK YASAKTIR. BU ŞEKİLDEKİ KONULAR SİLİNECEKTİR !

LÜTFEN YENİ KONU AÇMADAN ÖNCE FORUMDA ARAMA YAPINIZ !
  • Sayfa:
  • 1

BAŞLIK: 4 Aylık Erkek Alman Kurdum Zayıf mı?

4 Aylık Erkek Alman Kurdum Zayıf mı? 21 Eki 2013 22:43 #981

• ramazan66
  • ( Kullanıcı )
  • Aktif Üye
  • Gönderiler: 3
  • 
4 aylık erkek alman kurdum 5 kilo görünüşü zayıf ama bu kilo normal mi? normal değilse kilo aldırmak için ne yapmalıyım? şuan kuru mamayla besliyorum birde d vitamini damlası kullanıyorum.
Ekler:
  • Dosya Ekle Bu resim ziyaretçiler için gizlidir. Görmek için lütfen giriş yapın ya da kayıt olun.
Son Düzenleme: 26 Eki 2013 16:30 Üye: admin.
Şu kullanıcılar Teşekkür etti: B1rkan

kulakları kalkar mı 23 Eki 2013 14:07 #982

• ramazan66
  • ( Kullanıcı )
  • Aktif Üye
  • Gönderiler: 3
4 aylık bir kulağı hep yatık duruyor kalkar mı?
Ekler:
  • Dosya Ekle Bu resim ziyaretçiler için gizlidir. Görmek için lütfen giriş yapın ya da kayıt olun.

Cvp: 4 Aylık Erkek Zayıf mı? 26 Eki 2013 16:30 #992

• admin
  • ( Yönetici )
  • Forum Yöneticisi
  • AlmanKurtlari.com
  • Gönderiler: 389
Merhaba, aramıza hoş geldiniz.

Lütfen sorularınız için arka arkaya yeni konular açmak yerine, tüm sorularınızı, daha önce açtığınız konuda sorunuz. (Kısa aralıkla açtığınız iki konu birleştirildi.)

Lütfen yeni konu açmadan önce forumda arama yapınız. Kulak ile ilgili sorduğunuz soru hakkında forumda bir çok yanıt mevcuttur. Basit bir "kulak" araması ile ;

www.almankurtlari.com/forum/alman-kurdu-bakimi/asi-ile-herkese-selamlar-alman-kurdu.html#991
www.almankurtlari.com/forum/alman-kurdu-sagligi/alman-kurdumun-kulagi-kirikmi-alman-kurdu.html#832
www.almankurtlari.com/forum/alman-kurdu-sagligi/kopegim-kulaklarini-ne-zaman-diker-alman-kurdu.html#467

yanıtlarına ulaşabilirsiniz.

Kilo konusunda ise, şu kadarı normaldir, şu kadarı azdır demek mümkün değil. Köpeğin safkanlığına göre, hareketliliğine göre, yaşam şartlarına, beslenmesine vb. birçok etkene göre normal kilo değeri değişir. Ancak kilo konusundaki standart şöyledir ;

Forumda Arama bölümünde "Kilo" araması sonucunda ulaşabileceğiniz yanıtlar arasındaki en uygun yanıt ;

www.almankurtlari.com/forum/alman-kurdu-bakimi/4-aylik-erkek-kopegim-11-kilo-size-normalmi-alman-kurdu.html#547

Sağlıklı beslenme ve kilo konusunda lütfen hekiminizin tavsiyelerine uyunuz.

Sağlıkla büyüsün.

Keyifli paylaşımlar.
TAVSİYE EDİYORUM : SEMPATİ VETERİNER KLİNİĞİ
Şu kullanıcılar Teşekkür etti: ramazan66
  • Sayfa:
  • 1
Sayfa oluşturulma süresi: 0.34 saniye
Sempati Veteriner Kliniği