Merhaba, Ziyaretçi
Kullanıcı Adı Şifre: Beni hatırla
Reklam
Alman Kurdu Sağlığı bölümümüze hoş geldiniz. Bu bölümde sağlık ile ilgili konularda sorular sorabilir, profesyonel üyelerimizden yardım alabilirsiniz.

Lütfen Dikkat ! :Yeni konu açmadan önce, lütfen daha önce açılan konuları inceleyiniz, arama yapınız, eğer sorunuzun cevabını bulamazsanız yeni konu açınız.

BAŞLIKLARDA "LÜTFEN YARDIM" , "ACİL" , "YARDIM EDİN" .... vb. KULLANMAK YASAKTIR. BU ŞEKİLDEKİ KONULAR SİLİNECEKTİR !

LÜTFEN YENİ KONU AÇMADAN ÖNCE FORUMDA ARAMA YAPINIZ !
  • Sayfa:
  • 1

BAŞLIK: 35 gunluk yavru

35 gunluk yavru 08 Haz 2015 23:18 #1884

• aylinxx
  • ( Kullanıcı )
  • Aktif Üye
  • Gönderiler: 10
  • 
kopegım 1 haftadır ishal ve çok küçük halsiz hic mutlu değil mamasınıda pek yemiyor veteriner ise çok küçük diye bişey yapmıyor arkadaşlar yardım edin bu duruma

Cvp: 35 gunluk yavru 24 Haz 2015 12:07 #1893

• tersaneci
  • ( Kullanıcı )
  • Aktif Üye
  • Gönderiler: 4
merhaba umarım düzelmiştir küçüklük. ama parazit aşıları suan belki agır gelir diye düşünüyorsanız 0.5 mg tavsiye ederim. eger aşı yaptırdım düzelmedi derseniz parazit şurubu deneyiniz. büyük ihtimal anneden erken ayrıldığından dolayı suan sizin verdiğiniz besinlerede uyum sağlama aşamasında olduğumdan 4 5 gün ishal olması normal ama kanlı ishal dediğimiz durum varsa bu konuda uzman olan bir veteriner arkadaşımızdan yardım alınız.
Şu kullanıcılar Teşekkür etti: aylinxx, kurdoglumustafa

Cvp: 35 gunluk yavru 25 Tem 2015 13:03 #1943

• aylinxx
  • ( Kullanıcı )
  • Aktif Üye
  • Gönderiler: 10
çok sağolun kopeğim çok iyi düzeldi tek sorun kulakları kaldı daha 3 aylık ama kulakları hala dıklesmedı 6 aya kadar dıklesır dıyorlar suan sekıl almıs gıbı ıns o sorunda kalkarsa mukemmel olacak yanıtınız ıcın cok tesekkur ederım:cheer:
  • Sayfa:
  • 1
Sayfa oluşturulma süresi: 0.26 saniye
Sempati Veteriner Kliniği