Merhaba, Ziyaretçi
Kullanıcı Adı Şifre: Beni hatırla
Reklam

2,5 Aylık Yavru Alman Kurdu Sağlığı ve Beslenmesi
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Alman Kurdu Sağlığı bölümümüze hoş geldiniz. Bu bölümde sağlık ile ilgili konularda sorular sorabilir, profesyonel üyelerimizden yardım alabilirsiniz.

Lütfen Dikkat ! :Yeni konu açmadan önce, lütfen daha önce açılan konuları inceleyiniz, arama yapınız, eğer sorunuzun cevabını bulamazsanız yeni konu açınız.

BAŞLIKLARDA "LÜTFEN YARDIM" , "ACİL" , "YARDIM EDİN" .... vb. KULLANMAK YASAKTIR. BU ŞEKİLDEKİ KONULAR SİLİNECEKTİR !

LÜTFEN YENİ KONU AÇMADAN ÖNCE FORUMDA ARAMA YAPINIZ !
  • Sayfa:
  • 1

BAŞLIK: 2,5 Aylık Yavru Alman Kurdu Sağlığı ve Beslenmesi

2,5 Aylık Yavru Alman Kurdu Sağlığı ve Beslenmesi 17 May 2011 15:05 #204

• seyyah
  • ( Kullanıcı )
  • Yeni Üye
  • Gönderiler: 2
  • 
oncelikle degerli site kurucularina tsk eder boyle faydali bir siteyi bizlere kazandirdiginiz icin.

Ustadlar ben yurtdisinda ikamet ediyorum ve bahceli evime iki gun once pet shoptan safkan alman kurdu 2.5 aylik erkek bir yavru satin aldim. hayvani aldigim zaman biraz halsiz ve cekingen duruyordu. petshop sahibi o gun asi yapildigini ve halsizliginin nedeninin bu oldugunu soyledi. bugun veterinere goturdum ve kan testinde hayvanin iyi beslenmedigini ve genel bir sorununun olmadigi soylendi. hayvanin istahi yerinde ancak cok halsiz ve bitkin duruyor kilo olarakta iyi ancak halsizligi ve yavru olmanin verdigi enerji hayvanda yok .Veteriner normal oldugunu soyledi ancak daha oncede hayvan besledigim icin bunun normal olmadigini ve ozellikle hayvanin turu dolasiyla baska bir sorun oldugunu dusunuyorum ayrica yuruken sanki dengesi bozukmus gibi yuruyor . cinde veterinerlerin yaptiklarina ve islerine pek guvenmedigim ve aslinda hicbir seyden anlamadiklarini bildigim icin siz degerli dostlardan bilgi ve bakim konusunda yardim talep ediyorum simdiden tskler
Son Düzenleme: 19 May 2011 14:57 Üye: admin. Sebep: Başlık düzenlendi.

Cvp: 2.5 aylik yavru alman kurdu saglik ve besleme 17 May 2011 20:23 #205

• XenasAngelo
  • ( Kullanıcı )
  • Kıdemli Üye
  • ONU UNUTTUM DEMEK BİLE HATIRLAMAKTIR
  • Gönderiler: 21
Benim arkadaşımda *** 'dan 3 aylık yavru alman kurdu aldı.Oda geldiğinde aşırı halsizdi.Her durulan yerde yatıyodu kalkmıyordu falan filan Şuan gayet iyi koşuyo zıplıyo.
Bİrde bi yerden duydum pek emin değilim ama seninle paylaşayım.Yavruyken fazla yürütülmeyen köpeklerde ayaklarında acı oluyomus yürürken.Sürekli yürüyünce ayak altları sertleşiyormus ve kendine geliyomus
Son Düzenleme: 19 May 2011 14:59 Üye: admin. Sebep: Firma ismi silindi.
Şu kullanıcılar Teşekkür etti: admin, seyyah

Cvp: 2.5 aylik yavru alman kurdu saglik ve besleme 17 May 2011 20:42 #206

• seyyah
  • ( Kullanıcı )
  • Yeni Üye
  • Gönderiler: 2
ustat cok tsk ederim .icimi rahatlattin birazda acemilik var ilginize cok tsk ederim

Cvp: 2.5 aylik yavru alman kurdu saglik ve besleme 19 May 2011 14:43 #207

• XenasAngelo
  • ( Kullanıcı )
  • Kıdemli Üye
  • ONU UNUTTUM DEMEK BİLE HATIRLAMAKTIR
  • Gönderiler: 21
ne demek rahat tut içini aynı seninkinin davranışları arkadaşımdakindede vardı suan 4 aylığı geçti tavşan gibi zıplıyor

Cvp: 2.5 aylik yavru alman kurdu saglik ve besleme 23 Tem 2011 21:33 #273

• g-o-k-h-a-n
  • ( Kullanıcı )
  • Aktif Üye
  • Gönderiler: 7
köpegi eve getirdiğiniz ilk gunlerde halsizlik ya da isteksizlik olabilir...bunun sebebi ailesinden ayrılması ve hiç tanımadığı bir ortama gelmesinin acemiliğidir...yururken dengesizliğinin sebebı bel çıkıgı olabilir ama o etkisini 5.6.aydan sonra gösterir...sürekli yuruyuslerde bu sorunu asarsınız....

saygılarımla...
Şu kullanıcılar Teşekkür etti: admin
  • Sayfa:
  • 1
Sayfa oluşturulma süresi: 0.15 saniye
Sempati Veteriner Kliniği