Merhaba, Ziyaretçi
Kullanıcı Adı Şifre: Beni hatırla
Reklam

6 Aylık oğlum bana çok küçük geliyor sizce gelişimi normalmi
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Alman Kurdu Genel Konular bölümümüze hoş geldiniz. Bu bölümde bakım, beslenme, sağlık ve eğitim ile ilgili konular dışındaki konularda sorular sorabilir, profesyonel üyelerimizden yardım alabilirsiniz.

Lütfen Dikkat ! :Yeni konu açmadan önce, lütfen daha önce açılan konuları inceleyiniz, arama yapınız, eğer sorunuzun cevabını bulamazsanız yeni konu açınız.

BAŞLIKLARDA "LÜTFEN YARDIM" , "ACİL" , "YARDIM EDİN" .... vb. KULLANMAK YASAKTIR. BU ŞEKİLDEKİ KONULAR SİLİNECEKTİR !

LÜTFEN YENİ KONU AÇMADAN ÖNCE FORUMDA ARAMA YAPINIZ !
  • Sayfa:
  • 1

BAŞLIK: 6 Aylık oğlum bana çok küçük geliyor sizce gelişimi normalmi

6 Aylık oğlum bana çok küçük geliyor sizce gelişimi normalmi 06 Mar 2017 00:21 #2400

• mouse545
  • ( Kullanıcı )
  • Aktif Üye
  • Gönderiler: 11
  • 
Merhabalar arkadaşlar 2 aylıkken aldığım oğlum paşa suan 6 aylık oldu fakat bana hala çok küçük geliyor ilk kopeğim sizler kadar tecrubeli değilim sizce gelişimi normalmı birde kopeğim workline mı showline mı yorumlarınızı bekliyorum teşekkürler.
Ekler:
  • Dosya Ekle Bu resim ziyaretçiler için gizlidir. Görmek için lütfen giriş yapın ya da kayıt olun.
  • Dosya Ekle Bu resim ziyaretçiler için gizlidir. Görmek için lütfen giriş yapın ya da kayıt olun.
Son Düzenleme: 06 Mar 2017 00:40 Üye: mouse545.

Cvp: 6 Aylık oğlum bana çok küçük geliyor sizce gelişimi normalmi 08 Mar 2017 15:13 #2403

• mouse545
  • ( Kullanıcı )
  • Aktif Üye
  • Gönderiler: 11
arkdaslar yorumlarınızı beklıyorum konu güncel buda vedıosu

Cvp: 6 Aylık oğlum bana çok küçük geliyor sizce gelişimi normalmi 10 Mar 2017 16:19 #2405

• Elmar
  • ( Kullanıcı )
  • Aktif Üye
  • Gönderiler: 3
Bende Yeni kopek bakiyorum ama bence 6 aylik alman kurduna gore iyi boyutda VE kopegin Working line.
  • Sayfa:
  • 1
Sayfa oluşturulma süresi: 0.13 saniye
Sempati Veteriner Kliniği