Merhaba, Ziyaretçi
Kullanıcı Adı Şifre: Beni hatırla
Reklam
Alman Kurdu Genel Konular bölümümüze hoş geldiniz. Bu bölümde bakım, beslenme, sağlık ve eğitim ile ilgili konular dışındaki konularda sorular sorabilir, profesyonel üyelerimizden yardım alabilirsiniz.

Lütfen Dikkat ! :Yeni konu açmadan önce, lütfen daha önce açılan konuları inceleyiniz, arama yapınız, eğer sorunuzun cevabını bulamazsanız yeni konu açınız.

BAŞLIKLARDA "LÜTFEN YARDIM" , "ACİL" , "YARDIM EDİN" .... vb. KULLANMAK YASAKTIR. BU ŞEKİLDEKİ KONULAR SİLİNECEKTİR !

LÜTFEN YENİ KONU AÇMADAN ÖNCE FORUMDA ARAMA YAPINIZ !
  • Sayfa:
  • 1

BAŞLIK: 6 Ayımızı Doldurduk

6 Ayımızı Doldurduk 30 May 2014 22:45 #1408

• dreams37
  • ( Kullanıcı )
  • Yeni Üye
  • Gönderiler: 1
  • 
Köpeğim hakkındaki düşüncelerinizi öğrenebilirmiyim özellikle tüy yapısı hakkında.....
Ekler:
  • Dosya Ekle Bu resim ziyaretçiler için gizlidir. Görmek için lütfen giriş yapın ya da kayıt olun.
  • Dosya Ekle Bu resim ziyaretçiler için gizlidir. Görmek için lütfen giriş yapın ya da kayıt olun.
Son Düzenleme: 08 Haz 2014 03:46 Üye: admin.

Cvp: 6 Ayımızı Doldurduk 08 Haz 2014 03:50 #1422

• admin
  • ( Yönetici )
  • Forum Yöneticisi
  • AlmanKurtlari.com
  • Gönderiler: 389
Merhaba, aramıza hoş geldiniz.

Köpeğiniz safkan alman kurdu.

Tüyleri hakkında söyleyebileceğim ilk şey, yoğun tüy değiştirme zamanlarında ki bu aylardadır, beyaz tüylerini dökecek ve daha koyu renkli tüylerini çıkaracaktır. Köpeğinizin rengi biraz daha koyulaşacak. Hatta kızıla bile dönebilir biraz bazı bölgeler.

İkinci olarak tozlu bir ortamda kalıyor olabilir, kaliteli bir High Premium mama ile beslemiyor olabilirsiniz, kaliteli bir köpek şampuanı ile yıkamıyor olabilirsiniz veya çok sık yıkıyor olabilirsiniz. Bunu tüylerini biraz cansız, mat gördüğüm için söylüyorum. Tüy sağlığı çok iyi görünmüyor ki yukarıda saydığım nedenlerden biri veya birkaçı nedeniyle olabilir. Bunlara dikkat ederseniz çok daha sağlıklı tüyleri olacaktır.

Sağlıkla büyüsün.

Keyifli paylaşımlar
TAVSİYE EDİYORUM : SEMPATİ VETERİNER KLİNİĞİ
  • Sayfa:
  • 1
Sayfa oluşturulma süresi: 0.50 saniye
Sempati Veteriner Kliniği