Merhaba, Ziyaretçi
Kullanıcı Adı Şifre: Beni hatırla
Reklam

3. Ayına Yeni Girdi, Gelişimi Normal mi ?
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Alman Kurdu Genel Konular bölümümüze hoş geldiniz. Bu bölümde bakım, beslenme, sağlık ve eğitim ile ilgili konular dışındaki konularda sorular sorabilir, profesyonel üyelerimizden yardım alabilirsiniz.

Lütfen Dikkat ! :Yeni konu açmadan önce, lütfen daha önce açılan konuları inceleyiniz, arama yapınız, eğer sorunuzun cevabını bulamazsanız yeni konu açınız.

BAŞLIKLARDA "LÜTFEN YARDIM" , "ACİL" , "YARDIM EDİN" .... vb. KULLANMAK YASAKTIR. BU ŞEKİLDEKİ KONULAR SİLİNECEKTİR !

LÜTFEN YENİ KONU AÇMADAN ÖNCE FORUMDA ARAMA YAPINIZ !
  • Sayfa:
  • 1

BAŞLIK: 3. Ayına Yeni Girdi, Gelişimi Normal mi ?

3. Ayına Yeni Girdi, Gelişimi Normal mi ? 09 Ağu 2013 01:17 #818

• deyzi
  • ( Kullanıcı )
  • Aktif Üye
  • Gönderiler: 3
  • 
deyzi yeni 3. ayına girdi gelişimi normalmi tecrübeli arkadaşlardan yorum beklıyorum teşekkurler..
Ekler:
  • Dosya Ekle Bu resim ziyaretçiler için gizlidir. Görmek için lütfen giriş yapın ya da kayıt olun.
  • Dosya Ekle Bu resim ziyaretçiler için gizlidir. Görmek için lütfen giriş yapın ya da kayıt olun.
Son Düzenleme: 10 Ağu 2013 19:31 Üye: admin.

Cvp: 3. Ayına Yeni Girdi, Gelişimi Normal mi ? 10 Ağu 2013 19:33 #821

• admin
  • ( Yönetici )
  • Forum Yöneticisi
  • AlmanKurtlari.com
  • Gönderiler: 389
Merhaba,

"Deyzi" biraz garip geldi ismin yazılışı olarak. , "Daisy" orjinali sanıyorum. Buradan da kurdunuzun dişi olduğunu tahmin ediyorum.

Fotoğraflara bakarak bir yargıya varmak doğru değil çünkü yanılma ihtimali her zaman çok fazladır. Ancak kurdunuz safkan ve gelişimi normal görünüyor.

Sağlıkla büyüsün.
TAVSİYE EDİYORUM : SEMPATİ VETERİNER KLİNİĞİ
  • Sayfa:
  • 1
Sayfa oluşturulma süresi: 0.22 saniye
Sempati Veteriner Kliniği