Merhaba, Ziyaretçi
Kullanıcı Adı Şifre: Beni hatırla
Reklam

6,5 yaşında oğluma dişi Alman kurdu arıyorum İstanbul'da.
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Alman Kurdu Eş Arıyorum İlanları bölümümüze hoş geldiniz. Bu bölüme alman kurdunuzu çiftleştirmek için eş arama ilanlarınızı ücretsiz ekleyebilirsiniz.
Lütfen Dikkat ! : Sadece eş arama ilanları içindir ve sadece Alman Kurdu ırkına özeldir. Lütfen bunun dışında konu açmayınız.
SADECE BİREYSEL İLANLAR İÇİNDİR ! FİRMA İLANLARI PROFESYONEL İLANLAR BÖLÜMLERİNE VERİLMEK ZORUNDADIR. FİRMA İLANI AÇMAK YASAKTIR !
  • Sayfa:
  • 1
  • 2

BAŞLIK: 6,5 yaşında oğluma dişi Alman kurdu arıyorum İstanbul'da.

6,5 yaşında oğluma dişi Alman kurdu arıyorum İstanbul'da. 03 Şub 2015 16:28 #1750

• Leontoygar
  • ( Kullanıcı )
  • Yeni Üye
  • Gönderiler: 2
  • 
İstanbul Acıbadem'de oturuyorum. İnanılmaz akıllı, zeki ve sakin bir çocuk. Bebeklerden bir tane erkek almak istediğim için çiftleştirmek istiyorum. İlgilenenler lütfen 05318463992 no'lu telefondan bana ulaşsınlar.

Sevgiler..
Ekler:
  • Dosya Ekle Bu resim ziyaretçiler için gizlidir. Görmek için lütfen giriş yapın ya da kayıt olun.
  • Dosya Ekle Bu resim ziyaretçiler için gizlidir. Görmek için lütfen giriş yapın ya da kayıt olun.

Cvp: 6,5 yaşında oğluma dişi Alman kurdu arıyorum İstanbul'da. 04 Şub 2015 19:31 #1753

• vmanci
  • ( Kullanıcı )
  • Aktif Üye
  • Gönderiler: 12
.
Son Düzenleme: 06 Şub 2015 12:07 Üye: vmanci.

Cvp: 6,5 yaşında oğluma dişi Alman kurdu arıyorum İstanbul'da. 04 Şub 2015 19:35 #1754

• Leontoygar
  • ( Kullanıcı )
  • Yeni Üye
  • Gönderiler: 2
Selam dostum 0531 846 39 92 benim teli eklersen whatsapp varsa yollayım resimleri sağol.

Cvp: 6,5 yaşında oğluma dişi Alman kurdu arıyorum İstanbul'da. 09 Şub 2015 13:12 #1760

• ali2020
  • ( Kullanıcı )
  • Aktif Üye
  • Gönderiler: 5
Bu resim ziyaretçiler için gizlidir. Görmek için lütfen giriş yapın ya da kayıt olun.

Bu resim ziyaretçiler için gizlidir. Görmek için lütfen giriş yapın ya da kayıt olun.

Cvp: 6,5 yaşında oğluma dişi Alman kurdu arıyorum İstanbul'da. 09 Şub 2015 13:12 #1761

• ali2020
  • ( Kullanıcı )
  • Aktif Üye

Cvp: 6,5 yaşında oğluma dişi Alman kurdu arıyorum İstanbul'da. 09 Şub 2015 13:15 #1762

• ali2020
  • ( Kullanıcı )
  • Aktif Üye
Bir buçuk yaşındaki dişi alman kurdu köpeğime sahip arıyorum.
Köpeğimin aşı karnesi mevcuttur. Secerelidir. Tel: 0539 317 09 44
Ekler:
  • Sayfa:
  • 1
  • 2
Sayfa oluşturulma süresi: 0.44 saniye
Sempati Veteriner Kliniği