Merhaba, Ziyaretçi
Kullanıcı Adı Şifre: Beni hatırla
Reklam

3 yaşındaki kızımız cadıya istanbul fatihten erkek eş arıyoruz
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Alman Kurdu Eş Arıyorum İlanları bölümümüze hoş geldiniz. Bu bölüme alman kurdunuzu çiftleştirmek için eş arama ilanlarınızı ücretsiz ekleyebilirsiniz.
Lütfen Dikkat ! : Sadece eş arama ilanları içindir ve sadece Alman Kurdu ırkına özeldir. Lütfen bunun dışında konu açmayınız.
SADECE BİREYSEL İLANLAR İÇİNDİR ! FİRMA İLANLARI PROFESYONEL İLANLAR BÖLÜMLERİNE VERİLMEK ZORUNDADIR. FİRMA İLANI AÇMAK YASAKTIR !
  • Sayfa:
  • 1

BAŞLIK: 3 yaşındaki kızımız cadıya istanbul fatihten erkek eş arıyoruz

3 yaşındaki kızımız cadıya istanbul fatihten erkek eş arıyoruz 24 Mar 2015 11:43 #1830

• ismo
  • ( Kullanıcı )
  • Yeni Üye
  • Gönderiler: 1
  • 
kızımız cadıya yakısıklı bir erkek adayı arıyoruz. iletisim için 0541 847 28 44 ismail

safkan alman kurdu erkek eş arıyoruz sadece.
Ekler:
  • Dosya Ekle Bu resim ziyaretçiler için gizlidir. Görmek için lütfen giriş yapın ya da kayıt olun.
Son Düzenleme: 24 Mar 2015 11:46 Üye: ismo. Sebep: yeni özellıkler eklemek icin

Cvp: 3 yaşındaki kızımız cadıya istanbul fatihten erkek eş arıyoruz 16 Nis 2015 23:36 #1847

• hans
  • ( Kullanıcı )
  • Aktif Üye
  • safkan
  • Gönderiler: 4
Merhaba,
Yaklasik 2 yasindaki secereli, kisa tuy, dusuk bel K9 oglumuz Hans'a es ariyoruz. Dusunurseniz 542 209 80 10 numarali telefondan ulsabilirsiniz.
Derya & Murat
Ekler:
  • Dosya Ekle Bu resim ziyaretçiler için gizlidir. Görmek için lütfen giriş yapın ya da kayıt olun.

Cvp: 3 yaşındaki kızımız cadıya istanbul fatihten erkek eş arıyoruz 15 May 2015 16:36 #1868

• AB
  • ( Kullanıcı )
  • Yeni Üye
  • Gönderiler: 1
Merhaba
5 yaşında oğlumuz Baron için bizde uygun bir hanım arıyoruz.
Ben Ayhan.Sizi aradım ama cevap vermediniz.İlanınız hala geçerliyse benimle irtibat kurarmısınız.
Tel: 0532 215 49 72
Sağlıkla kalın.
  • Sayfa:
  • 1
Sayfa oluşturulma süresi: 0.43 saniye
Sempati Veteriner Kliniği